Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kamarádi poraďte
mám Live MT4 IBFX - ovládám ho z stolního PC.
Teď ho dávám na reinstal a chtěl jsem ten účet ovládat z NB.
Ono to nechce chodit. Nainstaloval jsem to přesně jako na tom velkým PC, stejné heslo, stejný sever, Velké PC mám samozřejmě vypnuté a nic.
Heslo jsem změnil, na PC funguje okamžitě i s novým heslem, na NB ne a ne. Hlásí to nesprávný účet.
Dělám něco špatně ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bachmann
no pokial zadavas spravne cislo a uctu a taktiez server na Live a nie demo tak by uz prblem nemal nastat...spravne zapisuj male velke pismena...A jednemu znamemu sa stalo ze platforma nebolo od toho isteho brookera tkaze pokial zmenil aj na live jednoducho to neslo takze si to prekontroluj.Pokial bude teda spravna platforma server heslo aj cislo uctu spravne tak TO MUSI IST pozri si pripojenie na net ma este napadlo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to bachmann
v tom pripade neviem ci to je..pokial ti to naskocilo po prvy krat tak zrejme heslo a cislo uctu sa ulozilo predpokladam cize tym to nebude..takze dalsia moznost nejaky nezhoda systemu s tvojimi indicatormy..neviem sice ake pouzivas ale vsetko je mozne a mozno sa to nejakym sposobom bije medzi sebou skus to znovu naistalovat a prihlasit sa bez toho ze by si cokolvek kopiroval do metatraderu...skus to viac krat za sebou..ak to stale pojde skus si tam nakopirovat tie indicatory ak to nepojde potom hladaj chybu v nich

Link to comment
Sdílet pomocí služby

wwwtrader
zase nic - čistá instalace - ptá se na založení čtu - odmítnu, už mám - mám na výběr dva servery - demo a minitraders4 - udělá ping - OK a vložím údaje a frčí.
Vypnu/zapnu - nechodí - nesprávný účet.
Odinstal - Instal - to samé. Nic s MT4 nedělám, nic nepřidávám, jen vypnu zapnu a nechodí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já vím čím to asi bude. Zlobí ti nastavení serveru - špatná adresa, oni to na ibfx nějak měnili a měl jsem s tím taky problém. Jenže ti moc nepomůžu, bo mi poradila žena přes chat z podpory ibfx.com. Vím, že jsem to zvládl i se svou bídnou angličtinou a že se zadala jiná adresa serveru. Tu si nepamatuji, bo po zadání se tam nezobrazuje. Zkus napsat na suppoort@ibfx.com a určitě ti poradí.

A nebo tu reinstalaci jsi dělal z nově stažené platformy z ibfx, nebo jsi to měl stažené už někdy dříve? Teoreticky by takovou věc měli mít při nové instalaci v pořádku.

No moc jsem ti asi nepomhl, kdybych jsi vzpomněl na něco konkrétnějšího, tak se ještě ozvu

Golf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...