Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

zdravím, chtěl bych se zeptat zkušenějších, zda-li jde napsat indikátor, který mi spustí alert nebo otevře pozici při protnutí RUČNĚ zakreslené trendline. Jelikož se její hodnota mění v čase, nejde bohužel nastavit pending order jako v případě s/r a při sledování více páru často prošvihnu ideální vstup...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nesúlad indikátorov V systéme podľa pimpa, na ktorý tu upozornil frantačech mám indikátor cci spolu s fx snipers cci. Ten druhý je tam len na farebné vyplnenie. Problém je vidieť na obrázku. Pri nastavení 84 súhlasia, pri 504 sa rozchádzajú a pri 630 nie je cci vidieť. neriešil to niekto?

5965

5966

5967

5968

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím příznivce forexu. Mám problém s jednou "nejspíš" základní věcí. Nainstaloval jsem si MT4 a otevřel demo účet. Když se ale aktualizují grafy tak mi vůbec nesedí čas. Jakou časovou zónu používá MT? Protože je o hodinu napřed než čas SEČ který mam já, tzn. na grafu se aktualizuje svíčka v 17:00 a já mam 18:00. Nevim jestli sem blbej já nebo je chyba v nastavení MT. Mam v těch časových zónách trochu chaos
díky za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...