Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Fabia -
ak to chceš za celú historiu menového páru , resp. koľko dokáže mt zobraziť -
daj si v menu nástroje - možnosti - grafy a prepíš tam max počet stlpcov na 999999999999999...
potom reštartuj mt a daj si mesačný graf
potom si daj kurzor myši na najvyššiu sviečku a zobrazí sa ti jej ohlc, tam vidíš historické max,
obdobne historické min
myš musíš mať v blízkosti zatváracej ceny
pre kratšie obdobia si môžeš dať kratšie periody

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, neví někdo, proč mi nejde v MT4 od Ikon přerolovat na M15 zpět dále než k 29.listopadu 2007? Chtěla bych si udělat ruční backtest rok nazpět. Když kliknu na měsíční graf GBP/JPY tak tam jsou data až do roku 1978, ale na M15 ne :( Co s tím? Zkusila jsem si včera stáhnout data přes centrum historie, tam byly až do roku 1999, což by mi bohatě stačilo, jenže byla hoodně odlišná :( Věděl by někdo co s tím? Děkuji :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den, jelikož neumím programovat tak bych chtěl poprosit někoho z Vás kdo umí, jestli by mi neupravil jeden script, který je zde z fora. Script po spuštění zavře všechny pozice. Já bych do něj potřeboval vložit podmínku aby je zavřel až ve chvíli kdy celkový P/L dosáhne mnou nastavené hodnoty(v pipsech - rozdíl všech otevřených pozic). Předpokládám, že pro zkušené to asi nebude problém napsat, ale já sem nato dřevo :) Předem moc díky, script přikládám níže a přeji hezký víkend.

5840

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...