Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj všichni, mám AOS, který poměrně dobře funguje, ale je postavený na pyramidování od 2 lotů do 0,5 lotu. Jsem "PC" LAIK, ale i přesto jsem tam dokazal některé věci upravit. Nepodařilo se mi však upravit počet lotů. Chtěl bych to pustit na REAL, ale s menším počtem lotů. Najde se tady někdo, kdo by mi s tím pomohl? Díky moc. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji krásný den,
potřeboval bych poradit od zkušenějších. Snažím se naprogramovat v MQL4 indikátor, který vykreslí „aktuální“ graf podílu zavíracích cen OIL a USACASH. Naprogramovat indikátor podílu zavírací ceny OIL a konstanty zvládnu, ale nevím jak mám do programu dostat cenu jiného produktu. Ani nevím jestli je to v MQL 4 možné. Nebo jestli mi poradíte jiný způsob sledováni aktuálního podílu dvou zavíracích cen (např. Excel,…..). Předem děkuji za odpovědí.


Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Volf Mohl bys to trosku rozvést. Ja zkoušim programovat teprv týden a nějak jsem to nepochopil. Napsal jsem zde část kódu, které se to týká. Jak je to psané, tak bude výsledek vždycky 1. Vezme to hodnoty zavíracích cen grafu v kterém to spustím. ... double OIL = Close[pos]; double USACASH = Close[pos]; double podil = OIL/USACASH; ExtMapBuffer1[pos] = podil; ...

6056

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sedama:
viz funkce iClose, iLow, iHigh, iOpen ....

napr double iClose( string symbol, int timeframe, int shift)
Returns Close value for the bar of indicated symbol with timeframe and shift. If local history is empty (not loaded), function returns 0.
For the current chart, the information about close prices is in the predefined array named Close[].

double USACASH = iClose("USACASH",0,pos); //a mas close z USACASH

Edit: Volfik byl rychlejsi :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...