Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Určitě to existuje, kdyby jste na to narazili, tak to sem prosím hoďte. Hledal jsem to na různých fórech, ale většinou za to chtějí many, hrachy, škváru, .... a asi i peníze

Když jsem kdysi programoval ve FoxPro, tak jsem něco takového měl. Někdy je totiž potřena podívat se na střeva konkurenčního software :D

Je pravda, že to zbytečné věci vynechává, ale podstata tam zůstávat a ty vynechané průvodní texty většinou ani nejsou potřeba.

vachnikd

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Milane,

uz asi mesic se snazim doresit script na zavirani vsech pozic u LIVE uctu...pokukoval jsem totiz po jednom grid systemu, ktery pri "hlidani" ma potencial, ale museji se zavirat vsechny pozice /ktere AOS hojne generuje/

Ten cript na closing all traders je napriklad tento, ale na LIVE uctu nefunguje:

//+------------------------------------------------------------------+
//| close-all-orders.mq4 |
//| Copyright © 2005, Matias Romeo. |
//| Custom Metatrader Systems. |
//+------------------------------------------------------------------+

int start()
{
int total = OrdersTotal();
for(int i=total-1;i>=0;i--)
{
OrderSelect(i, SELECT_BY_POS);
int type = OrderType();

bool result = false;

switch(type)
{
//Close opened long positions
case OP_BUY : result = OrderClose( OrderTicket(), OrderLots(), MarketInfo(OrderSymbol(), MODE_BID), 5, Red );
break;

//Close opened short positions
case OP_SELL : result = OrderClose( OrderTicket(), OrderLots(), MarketInfo(OrderSymbol(), MODE_ASK), 5, Red );

}

if(result == false)
{
Alert("Order " , OrderTicket() , " failed to close. Error:" , GetLastError() );
Sleep(3000);
}
}

return(0);
}



============


Pokud budes mit cas a chut a mrknul by ses na to.
Very appreciated...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

setr:
Tak to si teda myslím, že asi nejde, šipky v historických datech. Nemyslíš něco jiného? Třeba na grafu? To jde, ale musíš si do MT4/experts/include nahrát knihovnu Tracert.mqh a pak ji ve skriptu použít. Anebo použij jen report Strategy Testeru, kde je seznam všech obchodů.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: volf

dík za odpověď, je to ono. Samozřejmě to bylo o těch grafech, sorry za nepřesnost. V reportu jsem si je všiml, ale teď v začátcích v tom trochu tápu a rád bych to viděl "na vlastní oči".
Jestli mohu: pokud bys naznačil, kde jsou ty knihovny k mání, byl bych vděčen.

Dík, ať se daří. SetR :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...