Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

live určitě nehrozí, "forexuji" demo už několik měsíců, podle času spíš nárazově a samozřejmě s různými výsledky, a jak tu v nějakém vlákně bylo zmíněno nějakým profíkem:"Nejhorší jsou ty první 3 roky, pak to jde" :-)

smajlíka tam mám, ale proč ho mám smutného ?

to Mirek, mám ICQ 248185813

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nekde v MT se to korkovat da, ale nevim jak. Na co by tam pak byli ty "break-pointy". Nehlede na to, ze se mi to jednou asi povedlo, kdyz jsem s MT zacinal. Neco jsem nak zmacnul a zacalo mi to "Trasovat", nicmene jsem to nikdy nevyuzil, takze jsem zase rychle zapomenul, jak se to dela...
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové (dámy?)
celou sobotu a neděli jsem brouzdal, a hledat různé systémy Advisors pro MT4
Našel jsem mnoho stránek se spoustou systému a scriptů. Udělal jsem s nimi to, že jsem vykopíroval text (script), pak jsem otevřel ME, tam vytvořil NOVÝ, do něj nakopíroval ten zápis copmpiloval a objevilo se mi to v MT.

Není mi jasné, proč Custom Indikator i Expert Advisor má stejnou příponu *.mq4 (říkám to správně ?)

Jako neprogramátor jsem to "třídil" podle vnitřku scriptu tím, že v souboru EA jsem hledal "start" (to myslím že CI nemá)

Je mi divné, že poměrně dost těch zápisů pro EA při kompilaci hlásilo mnoho chyb. Buďto je to tím, že na webu je "kde co", nebo je jich víc verzí ??

Žiju v tom, že je pouze verze pro MT4 (s příponou mq4) a pro MT3 (s příponou mql)

Předposlední dotaz - proč u různých EA systémů někdy v Strategy testeru jsou Result a Graf s daty, a něktré systémy při testu tato okna nechají prázdná ?

A poslední - Strategy tester - v reportu je graf s polem šedivým, červeným a zeleným - v manuálu jsem to nenašel (?), selským rozumem bych řekl červené ztrátové obchody, zelené ziskové, a co šedivé (nebo je to jinak?)

To zatím stačí - mimochodem když čtu skoro všechna vlákna od Sida, mám dojem, že MT-ťáků je asi menšina, podle frkotu na programování VTčka :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...