Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> Poradí mi niekto ako v okienku indikátora vymazať
> VŠETKY nápisy vľavo hore (cez metaeditor)? Mám
> otvorených viac grafov súčasne a dosť to zavadzia.
> Ďakujem.


Zdravím,
s tímto problémem se potýkám také a nejen v okně indikátorů, ale chtěl bych odstranit tyto údaje i v okně grafů. Problém je v tom, že slovo programování mně zní velmi cize. Od čeho bych měl začít, abych se "nezasekl" hned na začátku?
Díky za rady

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath,
pokud jsem porozumněl tvému dotazu, jedná se ti o nápisy v okně (v tvém případě okno indikátorů) vlevo nahoře.
Jde o pojmenování indikátora(oscilátora), hodnota nastavení a měřená hodnota v závislosti na pohybu ceny. A to samé je v okně grafů s tím rozdílem, že tam je měnový pár, TF a měřené hodnoty v závislosti na ceně. Takže tyto hodnoty tam nemusím mít, zabírají místo a já se jimi neřídím.
Díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
prave jsem se zaregistroval a predevsim chci podekovat vsem na tomto foru za informacni kvalitu tohoto fora.
Zacinam s FOREXem a jako kazdy zacatecnik se v tom placam.
Potreboval bych pomoc s vytvorenim naprosto jednoducheho EA, abych se mel odkud odrazit. Uz jsem prostudoval kde co, otestoval a modifikoval desitky ruznych EA, ale to potrebuji nemohu nejak sestavit:

po otevreni paru EUR/USD (5M ~ 4H) a zapnuti EA:
-pokud se cena pohne x pipsu + => otevrit pozici nakup (TP=A, SL=B)
-pokud se cena pohne x pipsu - => otevrit pozici prodej (TP=A, SL=B)
-pouze jedna otevrena pozice
po uzavreni dane pozice vse znovu...

co me nejde, je jak cely proces odstartovat ... dostat okamzitou cenu a okamzitou cenu+xpipsu... nechci cekat na uzavreni svicky

Staci me postrcit tim spavnym smerem... nebo nasmerovat na zdoj kde to nastudovat, ale at hledam jak hledam, EA zalozen na pohybu ceny nemuzu najit...

Predem dekuji za pomoc

F.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj všichni. Mám takovou specialitu: Používám windows vista. Účet mám otevřený u Mig u a k tomu ještě používám platformu XTB V obou platformách mám naistalovány shodné indikátory a přesto platforma Mig občas zabírá trojnásobek i víc paměti jako plaforma XTB. Co je ale nejvíc zarážející, že uvedení do původního stavu nepomůže odinstalování a znovu nainstalování platformy. (několikrát jsem se ujistil, jestli to dělám zprávně. Jsem totiž jen uživatel) Pokud to takto udělám, vytvořím nový účet, tak je čistý beze všech mnou doinstalovaných indikátorů, oscilátorů atd. Po zavření účtu a znovuotevření toho samého, mám naistalovány všechny idikátory, oscilátory atd., tak jako v předešlém účtu. To vše by se dalo možná ještě nějak vyřešit vymazáním všech udělátek a hotovo. Nejhoší stav je ale ten, že MT od Mig velmi zpomaluje celé PC. Už si stím nevím rady a nejsou mi uz schopni poradit ani IT od Migu. Hledám někoho, kdo se už setkal s něčím podobným a mohl by mi poradit. U Migu mám real, takže přejít někam jinam mne moc neláká. Jelikož jsem jen uživatel PC, tak raději přikládám screen, aby bylo jasno. Snad jsem to dobře popsal. Díky za pomoc

7760

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ted jsem se na to dival, mel sem tam nějaka jiná čísla ( pokud jsem našel tu zpravnou kolonku) Nástroje,možnosti, grafy, Max.sloupců v historii 5000 a max.sloupců v grafu také 5000.................. Opravil jsem to tedy na 5000, jak vyskočím z obchodu, tak to zkusím ještě restartovat. Teď hned to ještě nic neudelalo. Zatím díky za radu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny tradery,

měl bych dotaz ohledně OCO příkazu. Mám script, který tento příkaz aktivuje, problém ale je, když ho spustím na více párech, funguje vždy jen na tom posledním. Ostatní se tváří, že fungují, ale bohužel nefungují. Nemáte někdo OCO, který funguje současně na více oknech (párech)? Předem díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsem.
Prosim o radu. Mam MT4 od Alpari, kde na paru GBPUSD je hodnota pips o jednu desetinou radku nizsi, tedy misto klasickych 1,4396 mam 1,43967. Delam script na otevreni vice pozic najednou a prave diky tomuto rozdilu pravdepodobne narazim na chybu 129, tedy nespravnou cenu pro prikaz OP_BUY. Podle me se ty kotace tak rychle meni, ze nez se prikaz dostane na trh je market odlisny od prikazu. Podle me by tohle mel resit sllipage, ale presto ze ho mam nastaveny na 100 /coz je deset pips u klasickeho brokera/ hlasi mi to porad zminovanou chybu. Takze vysledek je takovy, ze kdyz script spustim a mam v nem zadano odeslani 4 nakupnich prikazu za market, nekdy se otevrou 4, nekdy 2 a nekdy zadny. Nevite v cem je zakopany pes?
Diky Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky za odpoved, ale uz jsem na to prisel. Mozna to nekomu pomuze. V prikazu jsem daval natvrdo cenu vzdy bud Ask nebo Bid.
Pak jsem to zmenil na promennou, ktera mela tuhle hodnotu:
price = MarketInfo(OrderSymbol(), MODE_BID) pro Sell prikaz
a
price = MarketInfo(OrderSymbol(), MODE_ASK) pro Buy prikaz
a uz to slape.
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Volf.
Vubec nepochybuju o tom co pises, ale byla to jedina zmena v scriptu co jsem udelal a po te script funguje bez problemu. Nevim cim to je, pracuji na jednom grafu a s jednim parem. Zajimavy je, ze kdyz definuju cenu vestavenou promenou ASK / pri OP_BUY/, tak mi to hlasi tu chybu 129 a kdyz MarketInfem, chybu to nehlasi.
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...