Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

to harmonie

Uz to funguje. Skusil som micro program s otvorenim micro pozicie na Real ucte a fachci to. To je ta dobra sprava... Zla je, ze nemam moznost si to overit aj na Demo ucte.

Samozrejme, backtesting je realizovatelny. Skoda toho dema. Ale nemam na vyber. Budem este overovat a potom sa to hodi do realu. Nastupy su dost komplikovane (vypocet), takze v realnom case by som ja nestihal.

Nech sa dari.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Prosim Vas nehodite mi tu niekto indikator do MT ktory ukazuje (pokial mozno väcsim pismom) priemerny denny range paru a kolko zatial spravil z high do low dnes . Mam niejaky ktory sa vola signal bars ktory okrem toho ukazuje aj niejaky "semafor" v pravom hornom rohu MACD, Stochastic a este nieco pre rozne time frame co odtial neviem zrusit a vadi mi to.A pokial sa najde niejaky dobrak tak aj funkcný indikator ktory mi da info pred dolezitymi spravami aby som na nich nezabudol. Nieco som tu nasiel (sx calendar +infoboard)ale nefunguje mi to. Velky DIK vopred

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Marek24:
Konkrétní funkci si najdeš v helpu, v textu je "italic". V programu by bylo zhruba toto:

static double account_sos=500; /* minimální hodnota účtu */

if ( [ital]StavUctu() [/ital] while (OrdersTotal()>0) {
if (OrderSelect(0, SELECT_BY_POS)) OrderClose(OrderTicket(), OrderLots(), Ask, 3/* slippage */);
}
}

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie:
Dakujem snahu pomoct,ale v programovani sa velmi nevyznam.V podstate mi ide o to ze pootvaram nejaku mnozinu pozicii bez SL a PT a zadam napr.+500 usd a ono to uzavrie pozicie v pripade straty tiez nejaka hodnota a uzavrie pozicie.Bude treba na to vytvorit EA, alebo staci na to nejaky script? Dakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jaranek Napsal:
-------------------------------------------------------
> to sztula
> zdar, tak jsem konečně k VT platformě přidal i
> brokera s MT4. Jak jsem si všiml, ty máš dost
> přehled o různých udělátkách pro MTéčko, tak se
> chci zeptat jestli nemáš někde v šupliku něco na
> způsob virtuálního SL(TP) a pokud možno aby to šlo
> případně posunovat myší. Mám ten dojem, že zde na
> foru něco takového bylo, ale nedaří se mi to
> najít. Nick sorrex zde kdysi dal nějaké takové
> multiudělátko, ale mně by stačil opravdu jen ten
> SL(TP).
> Díky za odpověď


ať hledám, jak hledám, nemám nic jiné, než to, co tu dal [b]hankeys[/b].

Jest-li máš to udělátko od [b]serrex[/b], dej to sem a mrknem na to.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Szula , DK
dik za ochotu , ja mam viac malych grafov otvorenych na obrazovke a proste ten semafor mi prekryva pokec z ineho indikatoru a ked to je mensie velmi zle sa mi v tom orientuje a stale musim zväcsovat graf na celu obrazovku co mi nevyhovuje ,ak by tie farebne obdlzniky islo zmensit na co najmensie trebars len bodky,tak by som ho ako pomocku ako pises spolu s triquetou privital.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kuky969 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Szula , DK
> dik za ochotu , ja mam viac malych grafov
> otvorenych na obrazovke a proste ten semafor mi
> prekryva pokec z ineho indikatoru a ked to je
> mensie velmi zle sa mi v tom orientuje a stale
> musim zväcsovat graf na celu obrazovku co mi
> nevyhovuje ,ak by tie farebne obdlzniky islo
> zmensit na co najmensie trebars len bodky,tak by
> som ho ako pomocku ako pises spolu s triquetou
> privital.


fí, ha, tak to nevím??? když to ale bude malinkaté (bodka), tak to by už bylo asi nepřehledné. To by se muselo zmenšiti to písmo M1,M5, ... MACD, STR, ...
To už by nikdo nepřeluštil. A nevím, jest-li bych to zvládnul upravit. Každopádně mrknu, ale vidím to hnědě ;)

GL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...