Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,potreboval bych poradit. Rad bych si udelal skript/ea , ktery umi na zaklade pozadavku otevrit pozice na dvou parech a take je zaroven uzavrit. Jako parametr by mel byt long/short, velikost pozic a vyber paru. Vi nekdo jak na to?? Diky za pomoc!!

Trading for living & living for trading (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to jen tak od boku, netestoval jsem to:
========================================

//***** čísla příkazů
static int ticket1, ticket2;

//****** Funkce na otevření pozice Long/Short. Možno zadat stoploss a profittarget
bool [bold]OpenLong[/bold](string par1, string par2, double pozice, double _stop=0, double _profit=0) {
ticket1=OrderSend(par1, OP_BUY, pozice, Ask, 0, _stop, _profit);
ticket2=OrderSend(par2, OP_BUY, pozice, Ask, 0, _stop, _profit);
return (ticket1>0 && ticket2>0);
};
bool [bold]OpenShort[/bold](string par1, string par2, double pozice, double _stop=0, double _profit=0) {
ticket1=OrderSend(par1, OP_SELL, pozice, Ask, 0, _stop, _profit);
ticket2=OrderSend(par2, OP_SELL, pozice, Ask, 0, _stop, _profit);
return (ticket1>0 && ticket2>0);
};

//***** Funkce na uzavření pozic
bool [bold]Close[/bold](double pozice) {
if (OrderClose(ticket1, pozice, Bid, 0)) ticket1=0;
if (OrderClose(ticke21, pozice, Bid, 0)) ticket1=0;
return (ticket1==0 && ticket2==0);
}

======================================
[bold]Procedury vrací "true", když je vše ok. Neřešil jsem chyby.
Neřešil jsem, když jsou pozice uzavřeny třeba na stoplossu a nebo profitu. To už záleží na tom, jak máš postavený systém. [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím tradery, měl bych dotaz, jestli někdo nemáte nebo neznáte script a nebo nějaké udělátko, které by samo dokázalo v MT4 nastavit po vstupu do pozice: 2 různé profit targety, stop loss a posun na breakeven. Něco na způsob "Maura" to funguje super, jen tam není možnost volby těch dvou profit targetů.
Předem díky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

helou,

nemate niekto tip ako rozbehnut DDE medzi matlabom a MT ? pytal som sa v threade "matlab" v sekcii Soft a Knihy, ale tu to vyzera zivsie, tak sorry za duplicitne otazky...

skusam to takto :

channel = ddeinit('MT4','QUOTE');
%channel = ddeinit('service','topic')
rc = ddeadv(channel,'EURUSD','disp(x)','x');

inicializacia vyzera, ze prebehne OK, rc vracia 1, ale k tomu disp(x) to nikdy nedojde ...

dik za pomoc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

budvar Napsal:
-------------------------------------------------------
> Cavee
>
> ono je to uz nejakou dobu ale to jejich demo mi i
> s prihlasovacimi udaji neslo spustit

měl jsem stejný problím. Pak jsem do přihlašovacího okna Server: vložil IP adresu serveru, kterou mi poslali (216.52.236.96:443) i s ostatními přihlašovacími údaji a zafungovalo to.

MT4 u nich je ale bohužel jen na demo účty. Obchodovat s ní nelze. Nemaji licenci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

budvar

předpokládám, že jsi jim napsal mejla, aby Ti poskytli možnost demo účtu pomocí MT4.
Pokud ne, tak jim musíš napsat. Pošlou Ti přihlašovací údaje, kde budeš mít, kromě jiných údajů

Username: [i]nějaké číslo[/i]
Password: [i]nějaké heslo[/i]
Server: 216.52.236.96:443

Pak tam budeš mít odkaz, kde stáhnout platformu.
Download: www.mbtrading.com/metaTrader4Download.aspx

Stahneš MT4, nainstaluješ, spustíš. Pokud nevyskočí přihlašovací okno, tak Soubor, Přihlásit.

Vyplníš Přihlašovací jméno:
Heslo:
a do políčka Server: kde pravděpodobně bude předvyplněno "MBTrading-Demo Server", vlož čísla, které Ti poslali. V mém případě to bylo 216.52.236.96:443. Bude to ale pravděpodobně stejné pro všechny.
No a takto vyplněné přihlašovací údaje odsouhlasíš odkliknutím na Přihlásit. Zaškrtni si "Uložit údaje o účtu".
Při příštím spuštění se už nebudeš muset o nic starat a budeš automaticky přihlášen.


Pravděpodobně to ale nepůjde během víkendu, tak že pokud již máš od nich přihl. údaje a máš jejich platformu, tak asi budeš muset vyčkat do doby, než pojedou trhy. Ale odzkoušet to pochopitelně můžeš.

GL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...