Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim,

je tu niekto, kto cez XTB ma pusteny AOS, ktory otvara aj nove pozicie?

Do minuleho tyzdna som u nich prevadzkoval AOS, ktory mi posuval S/L a T/P, vsetko uplne bez problemov, ale iba na pozicie, ktore som otvoril manualne. Kedze som vsak pomerne dlho v praci a cez den mi "utekaju" dobre pozicie, naladil som jeden AOS, ktory ma relativne malo vstupov.
Uz druhy den ho testujem na Demo ucte a nic sa nedeje. Samozrejme, komp bezi, pripojenie na net OK, profil je aktivny, AOS tiez, povolene automaticke obchodovanie a nic. Vcera som to este nechal plavat, lebo som si myslel, ze nenastal signal (zatial beriem iba signaly LONG a vcera bol moj par hlavne Short). Dnes som mal cas a pozrel som sa tomu na zubky. Boli tam 2 signaly a system nic....tak som z toho jelen.

Na stranke XTB som nasiel v navode toto...

Expertní poradcovia – zoznam stratégií, ktoré budú podľa zadaných parametrov automaticky uzatvárať transakcie.

???? Vdaka za kazdu radu. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to sztula
zdar, tak jsem konečně k VT platformě přidal i brokera s MT4. Jak jsem si všiml, ty máš dost přehled o různých udělátkách pro MTéčko, tak se chci zeptat jestli nemáš někde v šupliku něco na způsob virtuálního SL(TP) a pokud možno aby to šlo případně posunovat myší. Mám ten dojem, že zde na foru něco takového bylo, ale nedaří se mi to najít. Nick sorrex zde kdysi dal nějaké takové multiudělátko, ale mně by stačil opravdu jen ten SL(TP).
Díky za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...