Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

premnath:

sidove vlajecky napodobit umim, a mel jsem to taky v planu, ale kdyz jsem se dozvedel, ze za tim je SID, tak to kaslu.. i kdyz je to pro nej par drobnych od predplatitelu, nebudu sketa, abych to tady postl.. Uznavam proprietalni vlastnictvi.. A taky by mi to zabralo spoustu casu, ktery nemam. Ale zkus googlit.. s trochou stesti mas za hodinku stazene co potrebujes.. Akorat predpokladam, ze nenajdes primo "vlajecky", ale spis nejaky oscilator, coz je to same (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím,

jen tak se chci zeptat, jestli někdo nemá k dispozici "nějaký" systém (který je jednoduchý), a má STABILNÍ výdělky kolem 100pips, a více měsíčně. Podmínka je , že je dobře backtestován, a dá se naprogramovat.
Proč se ptám, hrál jsem si s MM,a vím co dokáže....:).Tak pokud by pasoval na EA ,tak by to nebylo špatné :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LUKY:
Co přesně myslíš tím "stabilní výsledky"? Ono totiž podle mně každý systém má své horší a lepší období a dosahovat každý měsíc plusových čísel mi přijde v případě vyšších TF+AOS nereálné. V případě nižších TF to asi reálné je, ale tam zase může být kamenem úrazu AOS sám o sobě, protože v backtestu a na demu je všechno v pohodě, ale v reálných podmínkách tě zničí gumový spread, rekotace, limity příkazů a pod. To pak chce mít brokera bez těchto neduhů, ale zatím jsem o žádném takovém neslyšel.

Snažím se teď přijít na systém, který by jel na 1H TF. Neumím ale programovat, takže dělám backtest ručně. Stanovil jsem primitivní podmínky vstupu, založené na jediném indikátoru o dvou nastaveních, pevný SL a PT a testuju to za rok 2008. Mám otestováno 10 měsíců, zisk za tu dobu cca 1500 pips(přesně nevím, nejsem doma), počet obchodů cca 250. Největší Drawdown cca 1000 pips. Za tu dobu byly pouze 2 měsíce ztrátové. Vzhledem k tomu, že v tomhle roce se tuším začalo mluvit o fin. krizi mi výsledky nepřijdou špatné. Systém by jel pořád, ve dne v noci. Připomínám, že je to bez jakékoliv optimalizace nastavení toho indikátoru a SL a PT, takže prostor pro zlepšení tu rozhodně je! Potřeboval bych to naprogramovat, abych to mohl efektivněji otestovat víc do historie, případně udělat otimalizaci. Ruční backtest je fakt vopruz. Už jsem backtestem strávil x hodin.
Tak kdybyste někdo byl ochoten to naprogramovat a hodit to sem, byl bych moc rád. Mohlo by to být užitečné pro všechny. Třeba společně na něco přijdeme:-) Víc hlav víc ví... Když se najde někdo ochotný to hodit do kódu, tak sem hodím konkrétní podmínky vstupu včetně tabulky mého ručního backtestu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ha.. tak mam perlu.. sice to tu asi moc lidi neoceni, ale co kdyby... Tak teda:
Povedlo se mi pripojit na MT4 externi knihovnu napsanou v c++.. prepsal jsem do ni jedno EA, abych zjistil jak se to chova.. a ono se to kupodivu chovalo uplne nesmyslne.. Po 3, slovy TRECH hodinach hledani duchu jsem nasel chybu: MQL ma jinak vyjadrenou hodnotu Booleanu v intu nez C++ :) .. tady je tabulka:

MQL->MQL
int res = false --> 0
int res = true --> 1
bool res = false --> 0
bool res = true --> 1

C++->MQL
int res = false --> 1 int res = true --> 1
bool res = false --> 0
bool res = true --> 1

Tak fakt nevim kde udelali kuci z NDR chybu (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:
Díky moc za nabídku:-) Rád bych se Ti ozval, ale nevím Tvůj mail:-(
Mám-li být upřímný, tak už jsem po těch letech, co se o obchodování na burze zajímám, poněkud frustrovaný-stále ve fázy hledání... I když zezačátku jsem spíše jen sbíral informace. Ale aspoň už vím, co hledám. Vím, že potřebuji mít mechanická pravidla pro obchodování(žádný cit a vlastní úsudek) a taky to musí být vzhledem k mému zaměstnání AOS nebo systém na denní grafy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vladko11
.....diky za rychlou odpoved.....MT 4 normalne pouzivam, ale krome toho i trojku, jednak se mi libi a jednak tam jeden indikator jede lip nez na ctyrce.....
...samozrejme jsem jim psal, mail na alpari.ru support se mi vratil jako nedorucitelnej, tak to asi zrusili, psal jsem i na alpari.uk, zatim nic, tak uvidim....
Dr.Updown

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...