Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

MetaTrader 4


Volf

Doporučené příspěvky

Testování Pokud chci vyzkoušet poziční strategii tak třeba na páru USD/JPY si stáhnu denní data. Protože předpokládám použití EA pouze jako vodítko a budu chtít zadávat příkazy ručně, nezajímá mě, co se děje během dne a tudíž nepotřebuji nižší TF když spustím test, (3.metoda Open prices only) jsem v minusu (obr.1) Pokud spustím test s modele Control Points (prostřední) jsem rázem v plusu (natvení EA je samozřejmě shodné) (obr2) otázka 1 Má to logiku? Asi ano, ono to otvírá/zavírá i během denních svící a tudíž to může reagovat "moudřeji" otázka 2 Pokud bych skutečně použil EA jako vodítko a zadával ručně, fakt bych prodělal jak ukázal Model Open prices - jak ukazuje obr.1 ? otázka 3 Pokud bych chtěl nechat pracovat stroj, měl bych udělat test na následujícím modelu: stáhnout minutová data skriptem dopočítat 10m, 30, 1H, 4H stáhnout denní data spustit test na denních datech (a mašina si ta nižší TF vezme t těch konvertovaných výpočtů ?) jaký model bych potom zvolil při výpočtu/testu A nebo je to ještě jinak ?

1978

1979

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nevíte někdo jestli se dají v MT 4 označovat S/R úrovně jen lokálně horizontální linkou tak aby se nevytvořila linka přes celý graf ? Někdy je to dobré obzvlášť když je tato úroveň opravdu pevná a dá se očekávat ovlivnění trhu v budoucnu , ale někdy člověk potřebuje označit S/R úroveň jen lokálně pro danou situaci a čára přes celý graf může působit rušivě

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO TEQA

TAK JSEM TO ZVLADNUL A ZALOZIL DEMO NA 50000USD.
ZACINAM SE V TOM ORIENTOVAL,
ZEPTAM SE TADY TO JE JEN NA TESTOVANI STRATEGIE.TY GRAFY SE NEHYBOU???
NA OANDE TO JELO I PEKNE NA DEMU.ZAKZE JSEM VYDEL JAK TO NA 1 MIN GARFU PEKNE RYCHLE JEDE.A NA VETSIM TIMEFAME..SAMODREJMNE POMALU.

TEN AOS V TOM EXPERT ADVISOR.JAK SE V TOM PRACUJE?MAM NA TO ASI 2 CLIK A PAK TAM NECO ZKOPIROVAT.CO DAL.

CHAPU,ZE ASI TROCHU DIVNA OTAZKA.ALE HOLD JSEM JI UZ NAPSAL.

DEKUJI

LUKY :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To LUKY:

ten AOS je tam vzorový, ale měl by fungovat. Dejme tomu, že jsi dal ten MACD sample:

1) ťukneš na něho 2x a objeví se ti okno, kde v záložce Common zatrhneš položku Allow live trading.

2) v popložce Inputs si zadáš PT (profit target), počet lotů/minilotů, trailng SL (posuvný stop-loss) a další položky nech tak (později si můžeš měnit periody a testovat funkčnost na různých TF (časových peroidách grafu).

3) stiskni OK a funkčnost AOS je vidět v pravém horním rohu - usmívající se smajlík.

4) AOS vypneš/zapneš tlačítkem Expert Advisor na horní liště (objeví se x místo smajlíku).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO TEQA.


MOC TI DEKUJI.DELAS TADY SUPER PRACI.´
UZ TO MAM.MAM TAM ALE :
TAKE PROFIT 50,0
LOTS 0,1
TRAILING STOP 30,0
MACD OPEN LEVEL 3,0
MACD CLOSE LEVEL 2,0
MA TREND PERIOD 26,0


NEHCHAL JSEM TO TAK.

MAS PRAVDU SMAJIK TAM JE...ALE MRACI SE .TO ZNAMENA ZE MUJ AOS JE NA PRD...S PROMINUTIM.

JE SUPER JAK MI POMAHATE.SNAD VAM TAKY BUDU JENOU NE ZA DLOUHO NAPOMOCEN


LUKY :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TO RENDA

MOJE STRATEGIE JE ASI OBYCEJNA...A NE MAGICKA.

CHCI PRACOVAT NA GRAFU 5 NEBO 15-30MIN.
MAM NORMALNI PRACI TAK POVECERECH.ZATIM.

Z INDIKATORU SE MI LIBI BOLINGER BANDS FIBO,RUZNE MA -KAMA,MAMA,FAMA,A STOCHACTIC,RSI.S/R

POTREBUJI NECO NA URCENIO TRENDU.JAK JSEM ZPOZOROVAL KDYZ BUDU NA 5 AZ 30 MIN GRAFU,JESTE NEVIM PRESENE KTERY.TAK SE TREND URCUJE NA VYSSICH GRAFECH.V TOMTO PRIPADE.ASI NA HODINOVEM,4 HODINOVEM.DENNIM.

NO A PAKNEJAKE MA+BB+STOCH.TO JE ZAMODREJMNE TA. CHCI SE ALE ORIENTOVAT NA FA-A TO DATA.ENTRY NA ENTRY,KONTRA ENTRY
BUDU SI HLIDAT DATA ATREBA ZA DEN VSTOUPIM JEN 2 NA TRH.

POCITAM S SL-15-20PIPS
PEVNE DODRZOVAT MM
ZE ZTRATOVYCH POZIC ODEJIT CO NEJRYCHLEJI,A NEOTEVIRAT HNED POTOM OPACNOU POZICI.MUZE SE TO ZASE OTOCIT.
POFIT TARGET10,20,30 PIPS.BRAT I MENE.ALEPROTOZE CHCI JET NA DATA POCITAM S 30-50PIPS.

SNAZIT SE V PRUMERU ZA TYDEN UDELAT 150PIS CISTEHO

PISU TO TED NAKOLENE.NEVIM CO JESTE NAPSAT.JE TOHO SAMODREJMNE MOC.

NECHCI VSTUPOVAT JEN NA ZAKLADE 1 SIGNALU ALE 2,3.
VYSTUPOVAT ..ASI RUCNE.


TO ZATIM VSE.

BUDU RAD ZA VAS KOMENTAR,A RADY,CO OPRAVIT NA CO SE SOUSTREDIT

LUKY :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...