Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...

Zkoušel jsem to na 1 min. grafu, ale bylo to v pytli. Byl to takový fičunk, že jsme to vůbec nestíhal, protože to bylo chvilku v plusu, chvilku na nule a zase chvilku v mínusu, tak nevím. Používám MACD a RSI. Graf nemám ani svíčkový a čárkový, ale ten obyčejný. Může mi k tomu někdo dát svůj názor?

Díky. Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zatím jenom zkouším, který indikátor nebo graf je nejvhodnější a který by nejvíc pomohl určit trend a kdy vstoupit do pozice a kdy vystoupit. Nemám takovou zkušenost nebo praxi v obchodování. Ale doufám, že by mi mohli (nebo můžou) zkušenější tradeři pomoci. Používám aplikaci, kterou nabízí ke stažení na svých stránkách xtb.cz

Dík Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

george36
opakuji, přečti si pořádně co je vlastně scalping a jeho využití...provozovat scalping se dá, vzhledem k technice, rentabilně u ECN brokerů, kde máš dobrý spread a okamžité plnění - a věř mi je to dost těžká disciplína..na nějaké rady přes 15 min. grafy s přepínámím na nižší u scalpingu zapomeň, to je absolutní hloupost
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

george36 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zatím jenom zkouším, který indikátor nebo graf je.....
No je fakt, že jsi si spletl vlákno. Tvoje dotazy asi patřily spíš jinam než do skalpu. Taky se už pár let považuju za začátečníka, ale na 1M TF se mi nějak nelíbilo. Různí vědcové tenhle TF pro začátečníky ani nedoporučují.


Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...