Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

scalping na FX


galant

Doporučené příspěvky

george36
i na FX je vše o penězích..pokud chceš začít s nějakou menší částkou, tak brokeři s MT nebo CMS s VT.., na ECN asi zatím nedosáhneš.. XTB je pro mne osobně dost pochybná firma a pochybuji, že by jsi se scalpingem (v pravém slova smyslu) uspěl, většinou se nedostaneš v té rychlosti přes spread v dobrém zisku, o časovém plnění nemluvě..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 570
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID
Asi ušlo tvojej pozornosti, že pôvodná otázka bola na intradenné obchodovanie, nie na scalping.
"Jaký timeframe použít při intradenním obchodování např. EURUSD, je výhodnější použít 1 min., 5, 15, nebo 20 min., nebo delší časový úsek.
Poradí někdo? Dík"
Takže si nemusel napadať moju odpoveď. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

frantacech:

Pozeral som spatne subor indikatorov od OMEGAVUSa, ktore si dal na sklo tu: www.financnik.cz/forum/read.php?13,9216,page=20

Vyzera to velmi dobre, tak som sa pustil do testovania a tam to davalo dobre vysledky.
Tak som skusil na deme sledovat vzajomne spravanie tych indikatorov a prisiel som na jednu vec, ze sa prekresluju !!! Cize pratkicky som neprisiel na to, ako by sa to dalo vyuzit. Prekreslit jednu sviecky by som este zvladol, ale ono to prekresli aj situaciu z pred troch sviecok a to uz je naaaaozaj vela.

Ak to pouzivas, alebo si na to pozrel detailnejsie, skus mi dat vediet Tvoje skusenosti.

woozy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Money management mi problém na demu nedělá. Vím, kolik chci v ten den vydělat a daří se mi dobře umisťovat stop loss. Občas, přiznávám, se mi nepodaří zmaximalizovat zisk kvůli hamižnosti, ale celkově jsem v plusu. Live je tedy spíše psychologická stránka. Když dodržím techniku, mám větší šanci. ASI...:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Při dodržení techniky máte určitě větší šanci. Chce to hodně zapracovat na psychologii a perfektně zpracovat deník obchodů. Při scalpingu hraje roli každý tick.
Těžko můžu něco radit, protože mně tyhle rychlé obchody jdou proti srsti, ale možná by stálo za to otestovat si live s pár minikontrakty a pak násobit. Při ztrátě je to o pár stovkách dolarů a ne o zrušení účtu. ;)
Nechci být tím kdo vás nažene do kruté mlýnice trhu a na druhou stranu se mi ani nechce pronášet citáty druhých lidí, když vím že jediné co má opravdu váhu jsou praktické zkušenosti.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tím deníkem myslíte, jestli si píšu denní ztráty a profity? Mě to jde lépe, když si to na týden rozvrhnu. Třeba denně se mi teď celkem daří vydělávat 3000,- Kč. Vydělám tři tisíce a končím. Prodělám 2000,- Kč a ten den končim. Už žádné "musim dohonit ztrátu" jako dříve nebo "ještě trochu by to chtělo". K některým obchodům si napíši poznámky a tak. Díky tomuhle jsem se poprvé dostal na demu do plusu a tam také zůstávám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...