Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zlato???


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
Co se týká událostí na burzách, tak jsem zrovna dneska dostal tenhle zajímavý link:
www.thectr.com/mmvi/visionlp/index.php

S cenou zlata to může být např. třeba jen to, že "praskla" psychologická hranice 550 a na 550,5 nebo 551 čekal dostatek nákupních příkazů... VOLUME i OI poslední dni klesalo, takže celkem nezájem a spíš se vyčkávalo... víc mě nenapadá. Radim už psal v kukuřici, že dnešní COT by měl napovědět - jenom dodávám, aby v případě zlata nebylo dík dnešním událostem pozdě.
Greenhorn.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Pete,

bohužel, jak jsem psal. COT je jasnej a není celkem co řešit. Commercials jedou podle svých plánů. Jenom nás jaksi předběhli před zveřejněním COTu a doufám, že se to nestane součástí jejich obchodní strategie.

PS: příště už si opravdu odpustím plky o psychologických hranicích a podobných nesmyslech. To se neslučuje s tímto stylem a občas mě to svede k tomu " vykecávat se". Sorry.

PS1: Začnu se podrobně zabývat anylýzou VOL a OI v týdnu po posledním COTu "ze dne - na den".
( to není z mojí hlavy ; myslím, že o tom psal Radim a je to zdůrazněno i v překladu LW - jenom tam není specifikovaný ten časový horizont).

Děkuji za to, že jsi mě pošťochl k tomu, abych se konečně podíval na stránky burzy. Nemá to chybu. A zlato e-mini asi bude zajímavá věc. Rozhodně pro začátek.

Greenhorn


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak moje otevrena pozice (papirova) ve zlate se dale vyviji. Jakjsem psal pri dosazeni 560 pritahuji SL na 549,5 (dle velikosti prumerneho denniho pohybu za posledni obdobi a pod ciselnou hranici 550.0 rovnych). Na konci dne jeste zkontroluju denni vyvoj a nastavim SL o 2 desetinky pod dnesni low (cekam brzkou korekci a presto chci zustat v trendu co nejdele).

nevim, jak bych reagoval v reale na prekroceni 565 - mozna bych to skoncil a jiste profitoval. No, todle si musim jeste otestovat ;-)

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tak vcerejsi pritazeni se vyplatilo. po zavreni na 554.3 jsem pritahl na LOW-0.2 (552.3) a pres noc jsem zde byl vyhozen. Nakoupeno bylo za 540.

na zlate dela zisk asi 1230$
na minizlate dela zisk asi 408$

Pouceni pro pristi obchody:

Asi pro me bude lepsi jit na pevnej PT, mensi SL pri nastupu a volnejsi SL v prubehu.

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, tak zlato mně překvapilo, místo toho aby se pěkně spořádaně vydalo na jih, tak místo toho se sice pomalu, ale přece, vydalo dále s trendem na sever.... Chtěl bych se zeptat zkušenějších obhcodníků, zda to, že zítra expirují opce u GCG6 má nějaký možný dopad na ten "neočekávaný pohyb trhu"... ? Díky za odpověď... Úspěšné obchody přeje Vlasťa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Muj druhy papirovy obchod (pokud nekomu vadi, ze to sem pisu, ozvete se) :

moje strategie na prorazeni/odrazeni byla vcera opet naplnena. nakupuji minizlato (XKG06) za 569.

Duvod:
slo to do strany a udelalo mi to kanal - prorazeni kanalu (predem stanovene hranice 569/549.9)

BUY: 569

SL: 563 (199.2$)

PT: 581 (+400$) - pote velke pritazeni SL a dalsi analyza

MARGIN: 608$

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...