Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zlato???


Nouro

Doporučené příspěvky

tady je dobře vidět, co se děje na burze a co v reálu. Já teď nekoupím ani gram, protože je to neprodejné. Nevím proč se žene cena nahoru a je mi to jedno. pokud se stabilně bude nahoře držet, začne se plošně zdražovat vše, co je ze zlata a všude, kde se zlato k výrobě něčeho používá. Teď je ale brzo a já osobně a většina dalších bude čekat, jestli cena zase nespadne na rozumnou úroveň. Šperkařství je ve světě úplně v háji, takže jedině spekulanti to ženou nahoru a producenti se jim to snaží nacpat. Já to nechci, dokud nebude jasný, že je to dlouhodobě stabilní cena. Myslím, že právě na tom bude záležet, jestli se udrží, nebo je to jen úlet a přijde korekce na akceptovatelnou cenu. Spekulanti když se zblázní, mohou to vyšroubovat kamkoli, ale stejně rychle to může padnout, protože začnou zmatkovat, když si uvědomí, kde jsou. To je prostě boží, když na to člověk kouká z obou stran :))))

Jinak nevím, jaký má ta cihla papíry, ale většina lidí tě bude považovat za podvodníka, takže to je problém. je lepší dělat takové spekulace fakt na burze. Tam prodáš vždycky ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky všem za rady - zkusím to tomu člověkovi rozmluvit ... protože se jedná o celkem dost kilo .... bohužel má negativní zkušenosti z akciové burzy 90. let v ČR ... prostě přišel o co šlo. Takže se mu nechce znova do něčeho podobného pouštět - to mu asi nikdo nerozmluví. A ve zlatě vidí jistotu - takže mu na rovinu řeknu, že by to asi prodal jen těžce spíš vůbec ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mňo, ono zlato může jít nahoru - ale komu to pak prodá? Já samozřejmě nevím, jestli si z toho chce udělat zlatej trůn nebo to skutečně schovat do slamníku na horší časy - ale co mu zaručí, že pak ty svoje cihličky promění zpět na aktuální měnu? Na těch stránkách www.zlate-cihly.cz nemají nikde uvedeno, zda zlato i zpětně vykupují ... je to dilema ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...