Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zlato???


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nazdar Luboši,

Bohužel ti s tím neporadím. Ten článek jsem dostal na mail. Přečetl ho a tak tam ležel... Čas od času (asi cca 3x) jsem ho četl, vždy po nějaké důležité světové událost a celkem mi to zapadalo do sebe.
Na webu jsem však nikdy nepátral po zdroji. Ani nevím nakolik je vše pravda nebo ne. Proto nechť si každý udělá názor.

Přeji hezký den
Zbyněk

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Ahoj!

Mám otázku co se zlata týče - obrátil se na mě člověk co tuší že se zajímám o komodity - s dotazem nikoli spekulativního nákupu zlata, ale reálného.
Prostě by rád koupil pár kilo zlata - a třeba si to schoval doma ve sklepě, to je mi jedno.

Proto se na Vás obracím s dotazem - jak lze fyzicky koupit zlato? Jde to takhle přes burzu a makléře? Nebo je nějaká jiná možnost? Ve zlatnictvích byly odpovědi negativní a v místních podnicích zabývajících se tvorbou šperků taktéž ...

Poraďte - hlavně nic typu - ať si radši koupí pozemky ... prostě chce zlato, tak chce zlato. Rád bych mu s tím pomohl, a proto žádám zkušenější o rady :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jedni z kvalitnich "producentu"
www.argor.com/argor/e_argor_home.nsf/$frameset/start
www.matthey.com/
www.engelhard.com/

www.gold.org/
jinak pokud neni zbehly v nemeckem jazyce, pripadne anglictine, tak mu asi poradi na www.zlate-cihly.cz
rozhodne nez neco koupi at se poradi. Cistota zlata hodne variuje v zavislosti na zemi puvodu

koupit je to jeste"easy". horsi je to prodat :-) jeste si pamatuju kdyz jsem kamaradce prodaval 1kg cihlu, mela ji za 500 a v te dobe to bylo kolem 700. bohuzel to tak easy prodat nejde.

jinak vrele [bold] doporucuju [/bold] prostudovat www.lbma.org.uk/

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...