Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Zlato???


Nouro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 718
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ale za jakou cenu ;)

Přátelé, takové spekulace nikam nevedou. Kdyby vedly, tak by to bylo opravdu ok. Já např. udělám amatérskou analýzu trhu, všímám si co dělají emoce a až usoudím kterým směrem něco půjde, tak jdu přesně na druhou stranu, protože emoce a tím ovlivněné rozhodování je naprosto špatně.
Navíc řeči, že něco půjde až někam... jsou o ničem. Ono tam třeba někdy dojde, ale to už bude většina těch, co podle toho investují bez účtu. Navíc jak amatéři začnou uvažovat na rady různých guru, tak jejich chování odhadnou velcí hráči a oberou je o nechutný prachy. Dav se dá odhadnout a velcí to dobře vědí, proto si s námi hrajou, a proto se taky snažím myslet vždy obráceně. Funguje to velmi dobře. Emoce a amatérské rozhodování lze použít velmi dobře k profitu, když ho dokážete vnímat. Různí guru tvrdí už dva roky, že zlato poleze do nebe a tisíce investorů už na tom prodělalo spousty peněz. Až tam jednou vyleze, už nebudou mít co investovat.

Jinak v podmínkách tohoto webu je jasně napsáno, že žádné reklamy na CZ stránky ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

K těm různým doporučením a zaručeným tipům.

Jsou vcelku užitečné. Osobně mám tuto zkušenost.

Přečtu si analýzy skutečně těch největších analytických špiček (čím světovější, tím lepší) a vsadím přesně naopak.
Je s podivem, podle čeho jsou analýzy dělány. Jedno ale je možné tvrdit s určitostí, není to GRAF.

rarit

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

herman,
muzes mi prosim ukazat graf? nejak nikde tech 1100 nevidim. asi sem slepej

www.manfutures.com/resources/getquotes.cfm?page=chart&sym=GCJ07 napriklad. ale muzu dat i hodnyoty z bloombergu. ukaz mi kde je to za $1100 29.2. nebo 30.2 2007, prosim. diky

sorry, ty sis ze me udelal legraci vid? mi nedoslo ze 29 ani 30 unor neexistuje. sem pomalejsi :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...