Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Návrh


Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Vzhledem k tomu, že vlastně celá diskuze na finančníku je "tradeři traderům", a vzhledem k tomu, že se ve vláknech o komoditách objevují dotazy patřící do diskuze o forexu - nestálo by za to dát do záhlaví Sidova koutku místo trochu zavádějícího "tradeři traderům" jednoduše FOREX?

Děkuji,
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Preji dobry den,
engine fora - a nejen tohoto - je sestaven na zaklade praktickych zkusenosti. Radit prispevky "opacne" - tj. na prvni misto zaradit ty nejnovejsi prispevky - je proti vsem zasadam zobrazovani a zpusobu cteni prispevku.
Jsem proti jakekoliv zmene razeni - vse se pouze zneprehledni ...

S pozdravem kbtm

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...
  • 7 years later...

Zdravím,

jen taková připomínka,uzamčená vlákna proč ne,ale pravý sloupec se stává obrovsky nepřehledný s minimem prostoru pro vlákna která nejsou uzamčená (ted aktuálně 5 diskuzí odemčených).
Což o mě,já se za ty roky orientuju a když něco potřebuju tak si vyhledám(ikdyž mě to přijde takto po novu nepřehledné a neštastné),ale pro někoho nového musí stránky působit,že jsou jen pro hrstku vyvolených...

borax

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobrý deň,
som veľmi spokojný s ON line kurzami , kde už mám zakúpené - pre pozičné obchodovanie, spreadový a Opcie 1 kurz . Rozmýšlam nad kurzom opcie 2 tiež , ale mám jednu otázku - ako riešiť problém, že TOS platforma , ktorá je dôležitou súčasťou kurzu Opcie 1 , je na nej zrejme vysvetlovaná aj problematika kurzu Opcie 2 , nie je možné otvoriť ostrý účet a používať paper verziu sa dá 2 mesiace. Ja osobne používam IB pre obchodovanie opcií . Chcem sa spýtať, čo by bolo Vaše odporúčanie pre absoventov Opčných kurzov , čím by ste vy ( v hypotetickej situácií , samozrejme ) nahradili paltformu TOS -čo najefektívnejšia náhrada -platformu ktorého brookera, prípadne platený opčný software vhodný pre začínajúcich opčných obchodníkov .
Ďakujem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...