Doporučené příspěvky

Dobrý den.

Vzhledem k tomu, že vlastně celá diskuze na finančníku je "tradeři traderům", a vzhledem k tomu, že se ve vláknech o komoditách objevují dotazy patřící do diskuze o forexu - nestálo by za to dát do záhlaví Sidova koutku místo trochu zavádějícího "tradeři traderům" jednoduše FOREX?

Děkuji,
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý Nový rok.
Nebylo by dobré řadit příspěvky v jednotlivých vláknech obráceně? Tedy poslední příspěvek na první místo?
Valaki

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,
bohužel - engine fóra změnu řazení v současné verzi neumožňuje.
Doufejme, že toto bude v nove verzi, která se na phorum.org již nějaký ten pátek připravuje.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Preji dobry den,
engine fora - a nejen tohoto - je sestaven na zaklade praktickych zkusenosti. Radit prispevky "opacne" - tj. na prvni misto zaradit ty nejnovejsi prispevky - je proti vsem zasadam zobrazovani a zpusobu cteni prispevku.
Jsem proti jakekoliv zmene razeni - vse se pouze zneprehledni ...

S pozdravem kbtm

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Ještě jsem se díval na řazení příspěvků a všimnul jsem si, že vedle vlákna jsou i čísla stránek. Rovnou se nechá kliknout na tu poslední. Takže opravdu není co řešit. ... pro mě až po dnešku. Dík valakimu za otevření téhle mikrodiskuze.
Greenhorn

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím sebiku,
nerozumím tomu co je to "hodit nějaké nastavení".
Pokud engine fóra takovou možnost nemá jak píšu výše, tak to sem bohužel hodit nemůžu.
Petr

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobry den.
Neviem kam to pridat tak snad sem.
Nedalo by sa do profilu uzivatela - datum registracie pridat aj rok registracie?

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Zdravím,

jen taková připomínka,uzamčená vlákna proč ne,ale pravý sloupec se stává obrovsky nepřehledný s minimem prostoru pro vlákna která nejsou uzamčená (ted aktuálně 5 diskuzí odemčených).
Což o mě,já se za ty roky orientuju a když něco potřebuju tak si vyhledám(ikdyž mě to přijde takto po novu nepřehledné a neštastné),ale pro někoho nového musí stránky působit,že jsou jen pro hrstku vyvolených...

borax

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby
Dobrý deň,
som veľmi spokojný s ON line kurzami , kde už mám zakúpené - pre pozičné obchodovanie, spreadový a Opcie 1 kurz . Rozmýšlam nad kurzom opcie 2 tiež , ale mám jednu otázku - ako riešiť problém, že TOS platforma , ktorá je dôležitou súčasťou kurzu Opcie 1 , je na nej zrejme vysvetlovaná aj problematika kurzu Opcie 2 , nie je možné otvoriť ostrý účet a používať paper verziu sa dá 2 mesiace. Ja osobne používam IB pre obchodovanie opcií . Chcem sa spýtať, čo by bolo Vaše odporúčanie pre absoventov Opčných kurzov , čím by ste vy ( v hypotetickej situácií , samozrejme ) nahradili paltformu TOS -čo najefektívnejšia náhrada -platformu ktorého brookera, prípadne platený opčný software vhodný pre začínajúcich opčných obchodníkov .
Ďakujem.

Sdílet příspěvek

Adresa příspěvku
Sdílet pomocí služby

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se