Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

hledám brokera ideálního pro začátečníky


pavel368

Doporučené příspěvky

POKLOP :

základní informace www.fxstreet.com = minimum práce dej si 10 minut a máš informací že se ti zatočí z toho hlava po levé straně je lišta klikni na některý odkaz a pak už budeš vědět jak hledat informace které potřebuješ .


CMS základní min. vklad 300 eur .

Alpari základní min. vklad 200 eur .

ACM základní min. vklad 2000 eur .

SAXO bank základní min. vklad 2000 eur .


MG Financial Group základní min. vklad 500 eur .





Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...
  • Odpovědí 284
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky


I já zdravím,

musím říct že váš příspěvek je více než zajímavý. Mohl byste prosím rozvést několik vašich myšlenek? Rád bych o nich posbíral víc informací.

"Pokud máte systém, který generuje třeba jen 12 ticků dennně je z Vás za "chvíli" milionář"
"jinak doporučuji přečíst si něco a pak přijdete na to, že trading je nemilosrdná krutá a devastující hra"
"dáte někam SL, tak si na něj dalších tucet obchodníků udělá zálusk a dá si ho jako zákusek. Je třeba všechny porazit ale hlavně sám sebe... "

Díky moc,

Marek
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mareczech,
myslím, že to jsou obecně známé pravdy .. byť trochu off-topic v tomto vlákně

"Pokud máte systém, který generuje třeba jen 12 ticků dennně je z Vás za "chvíli" milionář"
... zkrátka nemusí pršet, stačí když kape ... tj neni potřeba se honit za velkými profity na 1 kontrakt, lot, ale stačí stabilní nižší částka (pro futures 500-800 USD/mesic/kontrakt) a výdělek udělá money-management a position sizing

"jinak doporučuji přečíst si něco a pak přijdete na to, že trading je nemilosrdná krutá a devastující hra"
... je to byznys jako každý jiný, jak tady pořád spousta lidí nechápe, sice neni finanční strop, ale současně stačí chvilka nebo podcenění a nemáš nic, jdeš reálně proti všem a většinou si jen součástí stáda, které si velcí hráči "honí" podle svých představ a potřeb, takže pokud chcete jít pro nim, nemáte šanci. obchoduješ za vlastní peníze, s vlastní hlavou a zejména potřeba práce, studia, testování stojí jako hlavní překážka pro mnoho lidí, kteří si pořád myslí, že oni budou jiní, oni "trh porazí" .. neporazí, nebudou jiní, za chvilku nemají nic (td)

"dáte někam SL, tak si na něj dalších tucet obchodníků udělá zálusk a dá si ho jako zákusek. Je třeba všechny porazit ale hlavně sám sebe... "
... ve spoustě systému, situací je zřejmé kam spousta obchodníků umisťuje SL, těsně pod formaci, pod S/R uroven a "big guys" si pro ně chodí. Logická zóna je fajn, ale je to i logický prostor, kam si při objemech, který obchodují SM, chodí pro svých pár ticků

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

po delsi dobe studia ruznych webu a dem jsem se rozhodnul jako zacatecnik naskocit do vlaku obchodovani.
Vybral jsem si 2 plany, takze Vas zkusenejsi bych proprosil o Vase rady a pripominky:

1. Plan:
jenom Forex, intraday, on-line, k dispozici ca. 700,- Eur.
Jakýho brokra to tedy nevim, hodne ted bezi XTB ale po precteni diskuzi jsem si ne jistej...

2. Plan:
komodity, intraday/pozicne, on-line, k dispozici ca. 1000,- Eur.
problem s brokrem jako v bodu 1...

Co by jste mi odporucili, na co upozornili anebo uplne zmenili?

Diky vsem moc za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

whisky urcite hodne maly kapital - sam jsem zacal intraday se 4000 usd a rikal sem si to je v pohode to je dost penez... ted opravdu vim ze je to zoufale malo vubec nemam klid kvuli malo penezum... a 1000 eur je si myslim absolutne nepouzitelne... Jedine co bych mohl poradit vem 1700 eur a zkousej forex jestli vylozene chces neco obchodovat... Brokera ti neporadim na forex jenom vim ze XTB urcite ne...

Ale celkove se spis zamer na to sehnat 5-10 tisic usd..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to whisky69
Zapomeň na číkoliv doporučení. Jsou to tvoje peníze, takže se musíš rozhodnout ty sám! Pokud máš k dispozici pouze 700-1000,- Eur, tak ti nezbývá nic nez jít do forexu na miniloty.
Já osobně forex nejedu, a ani bych nejel. Je hodně lidí kteří se tím zabývají, takže musíš do vlákna forexu.
Co se týče brokera na komodity, tak je zde kolem toho zbytečný humbuk. Stačí si uvědomit co od něj vlastně chci, co budu obchodovat, a jakou budu používat platformu. Toto je to nejdůležitější co je třeba zvážit, pak je výběr celkem rychlý.
Já osobně jedu intraday, a účet jsem si zákládal u IB. Dnes bych už IB nedoporučoval, zvláště kvůli jejich nekvalitním datům. Osobně bych dnes volil brokera od TransAct - Zaner, Infinity... Poskytují kvalitní data zdarma, napojení na Sierru - kvalitní soft za rozumnou cenu, dobré komise. Navíc Zaner funguje od r.1980, takže žádný nováček, u kterého by člověk měl mít strach že za pár týdnů zmizí z trhu.
Takže si zvaž co chceš dělat, na co máš čas, kapitál, možnosti a dle toho jednej. Je to tvůj byznys, takže rozhodnout se musíš sám!!!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Diky vsem za radu...
No mozna jsem se mel rozepsat malinko vic... Jelikoz jsem zacatecnik tak jsem ochoten investovat "jenom" max. 1000E. Kdyby mi to slo casem lepe tak klidne prihodim i 10000E. Ale problem je v tom ze na zacatek to chci jenom zkusit a jestli o to prijdu tak to tak moc neboli...
Ale z Vasich rad jsem pochopil ze je lespi hodit 10000E hned na zacatek, protoze s 1000E se neoplati ani obchodovat...
Chapu to spravne??

to everest:
je jasny ze ty penize jsou moje a ja o nich rozhoduji, ale kdyz nekde zacinam tak se radsi zeptam zkusenejsich jak to vidi oni... to snad chapes. Ale stejne diky!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to whisky69:
Myslím si, že než se vůbec naučíš obchodovat, tak ti z těch 1000E nezbyde ani vindra. A pokud k tomu ze začátku přistpuješ tak, že to chceš jen zkusit, tak ti zaručuju, že těch 1000E proděláš tím tuplem. To je rovnou můžeš poslat na charitu a budeš z toho mít větší radost. Když začneš s levnejšíma instrumentama (YM, NQ, v evropě FGBL) tak ti budou stačit nějaký 4000E, nemusí to být hned 10000E. Nebo se pusť třeba do pozičního obchodování. Tomu se můžeš věnovat pěkně a při zaměstnání.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...