Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

Zdravím lebedo,

v TnT indikátor W-CCI je. Nevím co myslíte specifickou podobou, protože tento indikátor nepoužívám, ale pokud tím myslíte trendový histogram, pak ten, tu je. TnT je dobrý software do začátku, ale hodně lidí využívá pro zobrazování tohoto indikátoru Sierra Chart, což je sice program náročnější na používání ,ale poskytuje více možností než TnT. O obou programech je zde na Finančníku dostatek informací.

www.financnik.cz/software/

Jonny-Em
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ani ten nejlepší trader nedokáže s přesností předpovídat vývoj trhu, ale dokáže, se nenechat tímto trhem překvapit"



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 71
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Díky vašim odpovědím si vše začínám ujasňovat, takže moc díky. Ale i přesto ještě něco ... pokud si tedy otevřu graf jednoho kontraktního měsíce, jak dlouhé období zpět je možné na něm testovat? Testujete na jednom grafu od bodu otevření trhu daného kontraktního měsíce až do jeho konce? Pokud se nepletu, tohle by také mělo odpovídat realitě. Takže v reálném obchodování (nebo paper tradingu) vyhledáváte případné obchody určitého kontraktního měsíce už od jeho otevření?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romane, kdyz si zobrazíte nějaký jeden kontrakt od začátku do konce, a pod tím volume a open interest, uvidíte zpravidla tak 1-3 měsíce před koncem kontraktu znatelný nárůst objemu obchodu. V tu chvíli se přesouvá většina obchodníků do tohoto kontraktního měsíce. Pak si všimněte, že těsně před koncem tohoto měsíce nastane zase odliv objemu obchodu do dalšího, následujícího měsíce a objem obchodu klesne na nulu, někdy prudce, někdy pozvolna. Osobně doporučuji obchodovat právě v průběhu této vlny, čili po přívalu většiny obchodníků a před jejich odlivem.

Pekny den.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobré odpoledne lebedo, W-CCI v TnT je myslím není tak podrobně zobrazena, jako v Sierra Chart. Například kvalitně zobrazený LSMA indikátor, TCCI a mnoho dalšího si v TnT zobrazíte těžko.Pokud je pro vás prioritou WCCI , pak myslíkm více oceníte Sierru. Zde máte zobrazen WCCI v Sierra Chart : http://www.financnik.cz/images/wwsierra2.gif A zde je zobrazení WCCI v TnT:

5265

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Porovnání těchto dvou obrázků, je už na vás :).

Jonny-Em
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ani ten nejlepší trader nedokáže s přesností předpovídat vývoj trhu, ale dokáže se nenechat tímto trhem překvapit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Johny-Em,
díky moc za informace. Nejsem ještě rozhodnut jaké idikátory budu používat. Jak jsem již psal, jsem naprostý začátečník a prozatím hltám informace tady na "Finančníku". Jsem přihlášen na začátečnický kurz, tak poté budu určitě zase o něco "chytřejší".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pak přeji mnoho úspěchu a rýchlý "růst".

Jonny-Em
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Ani ten nejlepší trader nedokáže s přesností předpovídat vývoj trhu, ale dokáže se nenechat tímto trhem překvapit".

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Dobrý večer
mám dotaz, stáhla jsem si program Gecko Track´.... zdarma na 30 dní a nemám v programu pod ikonou "view" "program options", abych si mohla změnit nastavení MA, můžete mě prosím někdo poradit, zda jde změnit nastavení indikátorů v programu i jiným způsobem
asi je to hloupý dotaz, ale s programen se teprve seznamuji, opravdu si nevím rady a nemůžu pokračovat dál
děkuji moc

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nastavenia grafu ako aj vsetkych indikatorov sa uskutocnuju vlavo hore cez zalozku Preferences (medzi zalozkami s obrazkom dolara a kluca). Ak kliknes na graf, menis nastavenia grafu, ak kliknes na indikator, menis nastavenia indikatoru. Pri indikatoroch, ktore su zobrazene priamo v cenovom grafe (MA, BB, Alligator apod.) je moznost zvolit si ich aj pomocou praveho tlacitka - Overlay properties - a zvolis si pozadovany indikator.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 6 months later...

×
×
  • Vytvořit...