Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 71
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobrý den,
podle datumů v této diskuzi se to tady moc netočí. Přesto zkusím dotaz, snad mi někdo poradí. Nainstalovala jsem si TnT verze 5, 2 týdny testovala a teď ji mám zakoupenou i s přístupem k aktuálním datům. Nevím, jak se mám dostat k nějaké nabídce identifikátorů. Dole na liště se mi některé zobrazují, ale určitě to nejsou všechny a hlavně tam není to, co bych chtěla testovat, např. klouzavé průměry, ... Co kde zafajfkovat? Nejsem v angličtině expert.
Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

carka Napsal:
-------------------------------------------------------
> Připadám si, jako bych měla znovu objevovat
> Ameriku! V demo bylo nastavení My account a mohla
> jsem zkoušet obchodovat na hist. datech, teď mám
> koupenou snad poslední verzi a tuto nabídku jsem
> zatím neobjevila, kde ji nastavit, ani panel Play
> controls nemám celý, nakoupila jsem nekompletní
> sw?


Carko, to vypada, jako by sis nekoupila modul Accounting. Ten umoznuje krokovat trh a simulovat prikazy. Mrkni se na nasledujici stranky:

www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/gecko-track-n-trade-pro-zaciname.html
www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/gecko-track-n-trade-pro-accounting-plugin.html
www.financnik.cz/komodity/recenze-sw/gecko-track-n-trade-pro-accounting-plugin2.html

Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Dobry den,
jiz mesic trenuji s TNT 5, mam [mel jsem] svou jednoduchou strategii, ktera musim rict fungovala.
Pak jsem se ale docetl, ze autori webu doporucuji zacatecnikum nechodit do obchodu mensich, nez kde je
denni volume aspon 10 000. A to se mi ukazalo jako problem... Nejen ze moje strategie funguje pri volume mezi 5000-10000, ale navic obecne mi da praci najit komodity s takovym volume [krome sugar a corn]. Nehlede na to,ze s blizicim FND ma strategie neni tak uspesna.Tak by me zajimalo, pokud tento dotaz uvidi nekdo, kdo uz obchoduje naostro, zda prece jen neni mozne si udelat minimalni hranici volume na 5 000... Nebo na tomto cisle uz je likvidita opravdu o poznani horsi?

Hezky vikend
Mirek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mirku,

to co pisete se mi zda nejake divne. Sice obchoduji futures na akciove indexy, ale i u ostatnich komodit bude denni volume daleko vyssi. Napr. ja mam podminku, ze volume musi byt vetsi jak 5.000 u 15ti minutoveho grafu (nebo prenesene 333 u 1 min. grafu). Takze si nedokazu predstavit, ze bych tuto podminku mel u denniho grafu - to by ten trh byl uplne mrtvy.
To se musite divat na kontrakty, ktere nejsou aktivni - treba se divate na cervnovou kukurici, kdyz ted se obchoduje teprve breznova, takze na cervnove nikdo neni. Takove komodity jako zlato, ropa a masa maji urcite denni volume pres miliony pro aktualni kontrakt.
Zkuste si nekde zridit demo ucet a zkuste svoji strategii na realnych datech. Protoze kdyz budete obchodovat v takto mrtvych trzich, tak budete mit strasne spatne plneni, budete chytat obrovske slippage.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • 2 týdny později...

×
×
  • Vytvořit...