Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

JanPoko Napsal:
-------------------------------------------------------
> dik za namet.
> Kouknu se i na MT4.
> Da se s ni pracovat za proxy?
> Pred chvili jsem poprve zkousel VT, ale vubec jsem
> nenasel nastaveni pripojeni (proxy a pod.), takze
> momentalne nemuzu pokracovat...


zkousela jsem pracovat i za proxy a MT4 sel v pohode, ani jsem ho nejak zvlast nenastavovala, ale ted se divam ze tu taky nejaknastaveni proxy neni, ale je mozny ze jsem ho prehlidla....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Andrea84:
Spustil jsem to zase po dlouhém čase, můžu jen říct, že u nich to není, platforma naskočila normálně, příkaz jde zadat taky. Jsi správně přihlášená? Nevím, jaké máš zkušenosti, ale může se taky stát, že třeba zadáváš heslo velkými písmeny a už to je. pokud to dva dny fungovalo a teď ne, tak buď to přihlášení nebo se Ti nějak rozhasil program. Zkusil bych to znovu nainstalovat. Nevím, co znamená, že nejdou stahovat indikátory. Klikneš na tlačítko v grafu a indikátor je tam. Jinak, pokud nemáš k ODL nějaký zvláštní citový vztah, jsou tu mnohem lepší platformy, na kterých se můžeš učit. Už jen vzhedem k Sidovým indikátorům :o)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeinstalovat jsem to už zkusila, ale nejde to i tak:-( Tím stahováním jsem myslela stažení a uložení indikátoru z meta editor:) sice jich mám pár vybraných které používám, ale jen jsem to zkusila a nešlo to. Mám takový dojem že mi to asi možná odstřihli, před čtyřmi dny mi poslali mail, ale ještě jsem nestihla odpovědět. Tak že by kvůli tomu? Byl tam problém se špatně napsaným tel. číslem. Akorát jsem jim napsala, tak uvidím. To se mi ještě nestalo:-/ Mezitím trénuju na demu od MIG;-)

Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

D.K. Výběr brokera je důležitá věc a určitě se vyplatí tomu věnovat maximální pozornost. Na tomto fóru už se to dost řešilo. Oblíbené jsou InterbankFx a švýcarský MIG. Osobně používám InterbakFx, zřízení účtu znamená naskenovat pas, vytisknout si jejich formulář, vyplnit, podepsat a také naskenovat. Vše poslat mailem až do Utahské pouště a pak už jen poslat peníze. Za převod čítej tak kolem 600 až 1000 Kč. MIG účet neznám, ale vyřízení je snad podobně jednoduché (možná o něco málo eurobyrokratičtější :-)). U IbFx jsem ještě nemusel reklamovat žádné obchody. Občas se vyskytnou problémy, ale to u každého brokera. Několikrát jsem jim psal ohledně nějakých problémů (nešlo aktualizovat MT, blblo cosi v testeru - většinou chyby v MT, které se rychle odstranily, nebo něco mezi židlí a klávesnicí :-)) - vždy rychlá odpověď. Když jsem jim psal naposled, tak mi odepsali, že by bylo dobré se s nimi spojit nějakým chatem, aby se to vyřešilo hned. Ale nakonec to nebylo třeba. Takže celkem seriozní a nestěžuji si. Jediný problém je to natahování spreadu. Dělá to každý, poslední dobou se říká, že IBFx více, ale můžeme se hádat, nebo to vyzkoušet. Kdysi jsem tu dal takový skriptík - EA, který nedělá nic jiného, jen zaznamená každou změnu spreadu do souboru. XTB je polská firma, česká pobočka funguje od března. Výhoda snad jen ta čeština a převod peněz v rámci cz. Zajímal se, kdo nad nimi dohlíží (bude to lepší než offshore, ale asi horší než americčtí brokeři, nebo švýcarský MIG)

3805

Link to comment
Sdílet pomocí služby

O ty indikátory se nejedná, mám je stažené a zálohované:) Jen jsem to zkusila ze zoufalství...dole vpravo mi to navíc hlásí že není spojení a nepomůže ani znovupřihlášení ani vytvoření nového účtu - trvá to dlouho a nakonec se nevytvoří:-/
Ty indikátory stahuju z meta editor, kliknu si na online library, tam vyberu nějaký indikátor, kliknu na download a uložím do "experts" a "indicators", vždycky se mi po restartu objevily v levé liště a teď nic, prostě to celé nějak zamrzlo...počkám až mi napíšou mail a uvidím:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

xTrip:

Mig vypadá docela seriozně, akorát mě štve ten minimální vklad na mini účet = 2000usd...to momentálně nemám, chci si zatím na zkoušku otevřít tak 300usd účet. Interbank jsem už zkoušela, asi nejdéle ze všeho co jsem zkusila, ale na Mig a Odl se mi líbí že mají kolem 4 párů spread jen 2pips:-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To xTrip:
Dekuju za reakci. Abych pravdu rekl MIG se mi libi vic a vic. Dneska sem se ptal na par veci na chatu s nekym od nich. Takze ani poplatky za prevody nejsou nijak hrozne, nevim az se to nascita ale porad by to melo byt mnohem prijemnejsi nez pomerne vysoke spready u XTB. Kazdopadne nikam se nehrnu, kdovi co se vsechno zmeni nez se k live dostanu. Prozatim budu na sledovani grafu pouzivat MT od MIGu a treba me to i dobudoucna trochu vyhecuje propracovat anglictinu.. :-)

s pozdravem D.K.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo, na MIG slyším chválu a myslím, že se jim dá věřit. Osobní zkušenost nemám, ale kdyby si to se mnou chlapící z mormonistánu někdy rozházely, tam půjdu právě k Migu :-)

XTB teď lákají ovečky, vymýšlejí různé marketingové akce - např. soutěž na demo účtu s mediálním partnerem idnes. No já jim přeju hodně štěstí v jejich podnikání, ale jejich vycházející hvězda pro mne určitě nesvítí. A to přesto, že englisch není moje silná stránka - vždy jsem se přes oceán bez problémů domluvil (pasivně to zvládám, volat bych asi nedokázal, mail v poho, chat možná taky).

tak přeji hodně dobrých obchodů


Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim vsetkych co odoberaju "Forex Trading Signal" od Felixa z SecretForexFactory...

dnes vam tiez urcite dosiel mail s predmetom: Brokers SCAM Alert, a vzhladom na dost zavazne podozrenia ktore tam Felix Homogratus uvadzal sa divim ze to tu este nikdo nenadhodil.

1.) takze rad by som sa spytal vacsich odbornikov ako ja co si o tom myslia.
2.) by som sa spytal ci neviete co myslel FH tym zdvihnutim limitu pre brokerov na 5mil USD, ci mal na mysli "Adjusted Net Capital" alebo "Excess Net Capital"? (predpokladam ze adjusted net capital)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dow Jones
NFA chce holt více regulovat trh, protože FX brokeři (v USA) v poslední době vznikali jako houby po dešti s celkem průhlednou "taktikou" registrace přes NFA, ale pozdějším vyvedením prostředků do offshore rájů. Tomu chce NFA čelit i tím, že nebude udělovat licence různým "dcerám" atp., ale jen přímo registrovaným firmám v USA s bankovními garancemi. FX mnohdy působí (-il) i jako výkonná pračka... Čtyři brokeři, které FH jmenuje nejsou asi konečné číslo...Limit 5 mil. by se měl týkat Adjusted Net Capital, i když jsem už slyšel i o limitech 10 mil. nebo dokonce 20 mil. Dost si chtějí posvítit v NFA i na management účtů, který hojně brokeři nabízejí, ale prakticky to není jejich chyba nebo věc - je to na rozhodnutí klienta...Dalšími "šachy" na FX trhu bude i zprovoznění "new" Reuters sítě, kde budou kooperovat i velké banky a jen několik brokerů s garancemi hedgujících bank.
Být Felixem, tak jsem hodný, protože má nyní na krku nejen žalobu od Bloombergu (porušení autorských práv), ale i od tří, čtyř brokerů pro nekalé praktiky v hospodářské soutěži... Ale tento 25 letý Rus asi na to dlabe..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...