Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Cau Vsichni,

Nemam prilis casu procitat a aktivne prispivat do fora.Jen kratce k Oanda.Byl to muj prvni real account market maker ktereho jsem pouzil.Jejich java charts jsou priserny.Spolehlivost ,slippage,reqote a podobne jsou na ferove hranici.
Uz delsi dobu je nesleduju,takze posledni zmeny znam pouze z for jako je tohle.
K forexpeacearmy muzu rict jediny.U kazdeho dobreho se najde neco spatne.Obcas projdu forum,nic zavratnyho se nedozvim.Felix (dimitri chavkerov)je business.Rob(Rob Grespi) ,a jeho historie uspesneho tradera mi pripada trochu prehnana.Osobne jsem v kontaktu s clovekem ,ktery plati za kingforexsignals.zadne zavratne castky se nekonaji,ale v minusu nejsou taky.Felix mel v posledni dobe problem se zakonem .Je to docela spekulant a me osobne hodne nesympatickej,ale to je jen muj problem hah. Na druhou stranu dela pro tradery hodne .Tak jako napr financnik.cz ! Kazdej at si udela svuj vlastni nazor.
Jinak pokud by nekdo z Vas mel zajem se jednou za 14 dni setkavat online se skupinou FX a Futures traderu z Chicaga,jejiz jsem clenem, zaregistrujte se na Gotomeeting.com : The Chicago Futures and FX Trading Meetup Group
Obcas je tam vedena docela zajimava diskuze .Upozornuju,ze se komunikuje vyhradne v anglictine a kona se ve 3am "Ceskeho" casu

Hodne stesti a uspesnych trejdu

(tu) :)

Radim F

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hanzik


Na konci roku 2005.Vymazal jsem 5000$ behem 3 tydnu.Moje prvni zkusenost s realnym FX tradingem.
Byla to ovsem prevazne moje nepripravenost.Jeste jedna vec se mi na Oande nelibila.Jejich streaming news jsou horsi nez ta java platforma.Opravdu katastrofa.News release zpozdenej az o minutu.Ale to bylo v dobe kdy jsem se jeste naivne spolehal na zpravy.Kazdopadne Oanda zustava ve kvalite a spolehlivosti stale mezi lepsim prumerem.Alespon co ctu a slysim od jejich zakazniku.

Hodne stesti

Radim F (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Retro:

to je jednoduche:

Forex Club charges just 60 cents for every $1,000 traded (or 1,000 pounds; or 1,000 Euro).

Jinymi slovy, fixni spread 6pips (60$ u std. lotu) na vsechny crossy pokud dobre pocitam. Je hezke, ze ti odpusti spread (komisi) u obchodu, kde zaviras se ztratou, vsak oni si to vyberou jinak. Nevim, zda-li je zcela normalni platit 10x vetsi komise nez je cena obvykla na regulovanem trhu...:)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

flakac Napsal:
-------------------------------------------------------
> Náhodou jsem našel tento link: www.forexfactory.com/showthread.php?t=70582 ......

Kdyby jsi byl broker, tak se taky budeš snažit o ulehčení práce (pokud bude dost ovcí které se nechají škubat)...

Nic ve zlém, máš výstižný nick: podívej se na str. 144 předposlední příspěvek (tzn. druhý zdola). ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...