Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Můžu se zeptat jak jste spokojeni s CMS? Často se v diskuzi objeví, že někoho CMS "už štvou" a hledá jiného brokera, ale nikdy není uvedeno co je nanich špatného. Pročetl jsem Forex Peace Army a špatné názory tam střídájí nadšené . Připadá mi to jako úmyslné pomlouvání vylepšované reklamou.
Na VT jsem si sestavil AOS, ale teď váhám s otevřením účtu. Pokud jsou v Live verzi tak špatní, nechci tam zbytečně nasypat peníze. Naštěstí nemám systém nijak složitý a šel by předělat na Metatrader, se kterým zatím nekamarádim. Jako zálohu jsem si vybral brokera IBFX.

Side jak jsi s CMS spokojený ty? Forex tě živí, tak máš asi vysoké nároky na brokera.

Díky moc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to patas
U CMS jsem zacinal a myslim, ze hodne lidi tady. Hodne zalezi od pristupu, jaky mas k trhum. Ja vybiram profity 10 a 20pips a prijde my blbost zaplatit 3pipsy za spread. Ale je to muj nazor. Sice maji fixni spread,ale co s toho kdyz se ti seknou pri interest rate a unemployment. Ale jestli jedes ciste technickou analyzu, tak myslim, ze by si nemel narazit na zadny problem nebo alespon jsem s nema zadny problem nemel ja (tu)

peace

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To [bold]patas[/bold]:

ahoj, jsem u cms kratkou dobu, ale jsem s nima spokojen. Od rychleho,bezproblemoveho zalozeni uctu, pres prevody obema smery ( 3dny (tu) ), az po presnou exekuci ( nakupuju prevazne za limit, ale i za market ) - slip v mem pripade neni ( jediny vyrazny byl pri mem silenem pokusu obchodovat NFP ), ale obchoduji male pozice tj. kolem 0,5l +-. rekot mi VT nabidlo pouze nekolikrat,a temer vyhradne prave kdyz jsem se snazil vinou sveho snekovstvi naskocit do rychleho pohybu za market :-) coz je podle me, a z principu fungovani fx celkem standartni. Jejich podporu, a to ceskou i primo v NY mohu zatim jen chvalit ( rychle a uplne odpovedi ). Co vic rict ? Na VT si clovek rychle zvyka :-) Rikam to proto, ze jsem ted prechazel na MTrader kvuli dalsimu brokerovi u ktereho jsem zridil ucet, a uprime verim ze MT je skvely nastroj, ale nejak si na nej nemuzu po VT vubec zvyknout :-D Jo, jeste bych rad dodal, ze to co si s VT mnoho uziva na demu ( pady, zamrzani, neplneni objednavek apod ) se na live serveru opravdu nestava ! ( to je ono obligatni 3.000uctu/live/server vs 30.000uctu/demo/server :-)

Jinak co se tyce zlych a jinych jazyku, ty najdes vsude a vzdycky. Mnohdy zjistis, ze se jedna o lidi co brousi weby, hrajou si s demo uctama, o live maji mlhavou predstavu, ale chteji se nebo neco prezentovat ( nejlepe co u nekoho slyseli ).Ve vetsine pripadu si lidi stezujou na brokery, protoze si

za a) neprecetli podminky, ktere jim podepisovali, neb chteli honem vydelavat miliony a misto toho sve penize brokerovi odevzdali,nebo
za b) nepustili se do studia toho, jak fx a zprostredkovani obchodu na fx funguje ( tj. pak nadavaji na slip, requote pri zpravach, rychlych pohybech, nebo nadavaji na rozsirujici se spready az to skoro vypada jakoby podle nich za ne mohl jen chudak broker :-)) apod. a nebo
za c) ostrileni traderi, kteri se snazi brokeruv trade desk prechytracit nejakym zajimavym systemem :-), a pak jsou rozcarovani, kdyz je broker nakope do p. a zrusi jim ucet...

Podle me je dulezite si ujasnit co od brokera ocekavas, a nikdo nerika, ze bys musel mit jen jednoho ( prave naopak :-) Kazdy umi lepe neco jineho, a rekl bych ze tech solidnich a pod alespon symbolickym dohledem jich muze byt tak tucet ( pokud nezapocitvam banky a jejich privatni sluzby ). Napr. cms neni vhodne na scalping, jini napr. efx,oanda otevrene nemaji problem se scalpingem ( nabizeji i mensi pozice, a pohyblive spready - a tedy i nizsi ( nez cms ) ), cms je market maker, efx je ecn, oanda je hybrid, proste kazdy ma sve, nejlepsi je to vyzkouset a neomezovat se na jednoh brokera :-)

Preju hodne stesti v obchodech a fajn den vsem !! :) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[b]to l00ser:[/b]

měl bych, prosím Tě, na Tebe jednu otázku. V příspěvku pro [b]patas[/b] uvádíš, že mají podporu i v češtině. Jelikož se z EN nějak zvlášť nekamarádím a účet u CMS si chci zřídit, tak by podpora v češtině celkem bodla. Konkrétně mám na mysli třeba nějaký problém - nevezme SL něbo nějaký problém v obchodech - a je třeba poslat reklamaci. Zpravidla reklamaci lze vyřídit e-mail včetně zaslání logu. No a tu je járdro otázky. Lze komunikovat v češtině?
Záměrně demuju na VTečku s angličtinou, abych si na to zvykl a v případě potřeby mohl zaslat log v EN.
Pokud by ale akceptovali e-mail v českém jazyce, tím líp. Nepochop to, prosím, tak, že myslím hned na reklamace. Je to prostě jen jedna s úvah před založením live účtu.
Mimochodem na VTečko jsem si skutečně zvykl velmi brzy, zatím co na MT4 ani po několika pokusech. No každej jsme nějak praštěnej, jak říkával p. Werich.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

L00ser:

Díky za obsáhlou "recenzi". ;)
Chtěl bych se ještě zeptat na jednu věc. Pozoroval jsi někdy rozdíl na grafech v Demu a Live? Na forech jsem našel několik stížností, že CMS demo je rozdílné oproti Live cenám.Prý pak AOS fungují dost rozdílně.



Díky moc.
Patas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula:

Mám dojem, že česky je pouze rozhraní VT. Jinak komunikace s CMS je pouze v angličtině. Já si otevřel Demo účet a ještě ten večer mi volal maník z CMS "jak prej se mám a kde jsem se o nich dozvěděl, proč chci obchodovat Forex a blablabla". Měl jsem zrovna 39°C horečku, tak jsem mu pěkně poděkoval, že si nejdřív zkusím demo a pak se uvidí. No nechtělo se mu, ale pak prohlásil, že mi pošle email a byl klid. Email nepřišel. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to [bold] sztula[/bold]:

[ital] sztula:
domnívám se, že českou podporou v tomto případě myslel looser českého zástupce cms zde v Čechách :
cmsforex zavináč post tečka cz [/ital]

Ahoj, Dik [bold] jaranku[/bold] (tu) presne tak jsem to myslel...CZ podpora
Jsem si jisty, ze pokud budes mit nejaky problem s CMS, tak ti rad pomuze s komunikaci s CMS. VT mas taky v CZ. Komunikace s CMS v pripade exekuce obchodu po telefonu je stejne normovana - tj. je dano pomerne striktne co rikas, a co ti odpovidaji, takze se to pro pripad nouze da naucit :-) A pokud by jsi mel nejaky zavaznejsi problem s CMS na live uctu, a mel problem s komunikaci v EN, tak mi pisni na forum a rad ti s tim pomuzu (tu)

To [bold] patas[/bold]:

Ahoj, asi te zklamu, ale rozdil mezi demem a live jsem neskoumal. Demo je demo, bral jsem ho tak jak je, tj. bez zaruky. Live je live. Narky na rozdil mezi demo cenou a live jsou podle me zbytecne, i kdyby tam rozdily byly. Pokud ma nekdo funkcni a dobre postaveny obch. system , tak by mu mel fungovat u libovolneho brokera, na libovolne platforme... Jina vec jsou gapy, a spiky, ktere se samozrejme muzou na demu lisit od live, a to jsou veci, ktery umi podle me rozhodit nejden AOS. Podle mych kratkych zkusenosti se nicmene s takovymi extra pohyby na live nesetkas. Pokud budou rozdily v cene i za nejakych volatilnejsich casu, tak rozhodne ne razantni, rekl bych ca v radu 1-2pips, takze nic vazneho, tedy pokud se clovek nesnazi s CMS skalpovat, coz ale stejne dost dobre nejde ( spread )...Kdyz se mi to vecer podari, a budes mit zajem, tak bych postnul dva napr. 1h/15min/5min grafy live x demo, abys mohl posoudit jake byly rozdily dnes...

At se dari obchody !! Doufam ze BoE snizi aspon o 0,5pct, aby byl zitra fajn pohyb :D (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dík [b]l00ser[/b]. O tom českém kontaktu už vím. Dokonce mi už poslal vše potřebné k založení účtu. Spíš jsem měl na mysli tu druhou část, tedy komunikaci. Moc dík za nabídku a ochotu, ale určitě ji nevyužiju. Musel bych se sám před sebou stydět, že nejsem schopen vstřebat pár EN vět. A tak pilně cvičím, i když mi už to do palice neleze tak rychle a dokonale a navíc, to co tam dostanu, tak se tam moc dlouho neudrží :( Ale že se s tím musím poprat sám je nanejvýš jisté. A pak, myslím si, že takových situací zase nebude tolik. Demuju zásadně s platformou v EN, tak uvidíme. Začátek plánuji tak někdy v květnu, tak za tu dobu snad ještě nachytám nějaká ta moudra.
Ještě jednou dík za vztřícnost.
SZ

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> l00ser
> jen please rady obecně, žádné jmenné kontakty..
> SID

[b]to SID[/b]
pokud to má souvislost se mnou, tak klid [b]SID[/b]e pravidla znám, porušovat je nebudu a ani po nikom nebudu chtít, aby je porušoval.

Mimochodem, teď se "trápím" s Tvým [b]ASID AP[/b]. Chtěl jsem si tam změnit zvuky, ale mám smůlu.

SZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...