Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Airmike zdravím tě,prosimtě neměl jsi dneska otevřenou pozici na EUR/USD?v 14:15 našeho času šel zprudka na up trend,ale MBT mě opakovaně nesplnila požadavek na otevření pozice!!otevřel se až se zpožděním 30 pips..Co to je to je normální?Myslím jestli jsi tam dneska neřešil před očekáváním dat dneska to samé?Nebo případně jestli je to normální nebo co s tím ba jestli se to má dít u všech tzv"lepších brokerů...(samozřejmě mám type market)

:) s pozdravem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím , umí někdo pořádně vysvětlit , co to je vlastně teď ten zákaz hedgingu u Interbankfx . V čen to vlastně spočívá ? To nelze najednou otevřít buy a sell ? Nebo mezi nimi musí být časový odstup , cenový odstup , nebo co to vlastně obnáší ? Nějak mi to hlava nebere . Děkuji :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdar. Zakazují to i u jiných firem,je to nejaká nová věc ..Uvidíme ,vyzkoušíme po 15.květnu.Mě píšou tohle .:


Dear Customers:
Interbank FX, along with all FCM's, has received information from the NFA that we want to pass along to our customers. All registered FCM's have received a new Compliance Rule 2-43 regarding forex trading. On May 15, 2009, forex customers will no longer be allowed open "hedged" positions in their accounts. If you are currently using hedging as a trading strategy, we would encourage you to use the Interbank FX Demo accounts over the next month to help modify your trading strategy. Also, for those of you who utilize hedging strategy with your "Expert Advisors", we would encourage you to modify your code and test your advisor on the Interbank FX Demo servers as well. In order to assure a smooth transition for our customers to the new NFA Compliance Rule, Interbank FX has set May 8, 2009 as the last date that customers will be able to hedge open positions.
For customers trading on the MetaTrader 3 platform:
Due to the fact the MetaTrader 3 platform is no longer supported by MetaQuotes and they do not have the available resources to make the MetaTrader 3 platform compliant with this new rule, Interbank FX has decided to move all MetaTrader 3 customers to the MetaTrader 4 trading platform. This action will take place after the market closes on May 8, 2009. This action will require that MetaTrader 3 platform users download the MetaTrader 4 trading platform from our website. Instructions will be provided in future notifications explaining how to log into your MetaTrader 4 trading account

No asi jsem ti moc nepomohl...
Zatim...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

poziciu som otvorenu nemal, ale skratka MBT nema zas tak dobru likviditu ako o sebe tvrdia. tie uzke spready su len reklamny tah, vo vecernych hodinach sa nielenze rozsiruju ale dokonca maju problemy plnit prikazy. v Prim time :) sa mi nieco podobne ako tebe ale stalo len raz. za market proste vstupovat na spravy netreba. Medzi FXCM a MBT je dost velky rozdiel hlavne v tom ze MBT je ECN a FXCM je marketmaker. je to tu opakovane donemoty. treba pohladat.
co sa tyka poplatkov MBT je fajn ale po zaratani poplatkov na majors ta to vide nastejno, ak nie drahsie ako pri lepsom marketmakerovi

co sa tyka toho hedgingu, to obmedzenie plati pre vsetkych Marketmakerov v amerike, a znamena to zenemozes mat na jednom ucte a jednom pare sucasne otvoreny aj long aj short. vravelo sa o tom ze je to zamedzenie aby asset manazeri neobtahovali klientov na poplatkoch pri nezmyselnych hedgoch. kazdopadne ak ma niekto nejaku hedgovu strategiu a nechce sa jej vzdat moze si u brokera otvorit 2 paralelne ucty a problem je virieseny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

quartus
ideální je nedržet kostlivce vůbec..:-), u některých USA brokerů si pořád můžeš otevřít více účtu. Možnou MM taktikou jsou i účty v různých měnách nebo např. u CMS, pokud zachová paušální margin, dá se svým způsobem obejít i nový předpis NFA o maximálním leverage.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Osobne pokud mohu vyjadrit svuj nazor zacatecnika na FX, osvedcilo se mi zavirat pozici, pokud slape "v muj neprospech" jeste drive, nez dosahne meho SL, tedy jak rika Sid, nedrzet zadne kostlivce, pokud vstupuju do obchodu, tak za ucelem pohybu v mem smeru, ne abych drzel dny, tydny, mesice ztratove pozice a zbytecne mi to blokovalo margin

Andrew

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...