Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Dobrý den,
doufám, že píši do správného vlákna, ale chtěla bych touto formou poprosit o radu ohledně výběru brokera k obchodování forex. Prošla jsem si forum, ale moc mi to nepomohlo se zorientovat. Jaký je podle vás nejvhodnější broker pro začátečníka, účet si mohu dovolit otevřít max. $1000 a chci obchodovat mikroloty. AJ neni problem. Hlavně aby byl spolehlivý (žádné sídlo na Kypru apod.), dobré plnění, přehlednou platformu a samozřejmě co nejmenší spread :) . Teď jedu demo u XTB, ale nechce se mi u nich otevírat live účet. Hlavně s $1000 účtem jsou na mě i ty jejich miniloty moc velké. Jde mi o to, že se ve všech těch brokrech už začínám ztrácet a nerada bych projela svůj první účet na špatné volbě brokera.
Díky všem zkušenějším za radu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Z ponledu spolenlivosti a jsem vyskoušel:
fxcm.com - žadne falešne ceny- hedging konči 15.05.09
Fibo Group - www.fibo-forex.com/pages/409 -žadne falešne ceny( MT4) - hedging povolen
zda se dobrym IG Markets - www.igmarkets.co.uk/- hedging povolen
společnost nova ale zatim nic špatneho www.brocompany.com/ - hedging povolen

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ano potvrzuji, FXCM US nebude podporovat hedging (taky mi prisel vcera dopis)
klientum kteri to potrebuji, navrhuji transfer uctu do FXCM UK, ktere ho se direktiva o hedgingu netyka

to gejzir: pro zacatek doporucuji Oandu, jsou nejvetsi, spolehlivi a nemaji vubec loty, je mozno jakekoliv mnozstvi meny

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Gejzir
Ahoj ja jsem zacatecnik a nedavno jsem si otevrel ucet u CMS taky 1000 Usd na minilotiky,abych si to zkusil jaky je rozdil od dema a zatim zadny problem,no ale mam teprve asi mesic a pul a dal jsem nejvic na doporuceni zde na foru.Zalozeni uctu v pohode a rychle,me navic uz nekolikrat pomohla ceska podpora pres mail takze bych doporucil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahoj vsem, jsem rad, ze se jiz mohu plnohodnotne ucastnit diskuzi a docela jsem zjistil, ze me to i bavi, odpovidat a vymenovat si nazory:) takze, kdyz je rec o ECN brokerech, vsude peji chvalu na lucemburskeho WH SELFINVEST, co se tyce kvality sluzeb a spolehlivosti, neslyseli jste nekdo vice nebo neobchodujete pres ne? narozdil od Dukascopy u nich staci mit o dost mensi ucet, daji se obchodovat loty i miniloty, spready tam jsou kolem 1 pip na majors a maximalni obchodovane mnozstvi je myslim 200 lot. diky za odpovedi
Andrew

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...