Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

AndrewD
Nerozumiem veľkosti účtu, v hodnotení sa píše o min. 2500 USD a na stránkach ak sa nemýlim o 10000 USD, to je pre začiatočníka dosť. Tiež sa hovorí o minilotoch, ale pri registrácií dema som tam videl min 10 lot? Tiež nerozumiem čo sú to za spready - Institutional pricing/spreads. Lúštim to všetko len cez prekladač.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath Napsal:
-------------------------------------------------------
> AndrewD
> Nerozumiem veľkosti účtu, v hodnotení sa píše o
> min. 2500 USD a na stránkach ak sa nemýlim o 10000
> USD, to je pre začiatočníka dosť. Tiež sa hovorí o
> minilotoch, ale pri registrácií dema som tam videl
> min 10 lot? Tiež nerozumiem čo sú to za spready -
> Institutional pricing/spreads. Lúštim to všetko
> len cez prekladač.

ahoj, domnivam se, ze pricing spreads jsou bezne spready pro standardni ucet maleho klienta a institucni spready jsou spready pro velke klienty jako banky, ruzna velka zvirata a spolecnosti, ti maji samozrejme mnohem nizsi spready diky vysokym obchodovanym objemum

2500 USD s temi muzes myslim obchodovat miniloty a ta druha castka snad byla potrebna, abys na tom uctu mohl otevirat cele loty, ale myslim, ze ten ucet samozrejme funguje dohromady pro obe moznosti a jakmile mas pak adekvatni castku, muzes obchodovat libovolne kombinace lotu a minilotu

demo muze mit odlisne podminky od realu, s tim bych si hlavu netrapil

Andrew


Link to comment
Sdílet pomocí služby

AndrewD

Takže Institutional pricing/spreads by mohli myslieť výhodné spready pre veľkých klientov a o spreadoch pre malých radšej nehovoria.

Pri zakladaní dema:
What lot size are you likely to be trading? Min.10,000-50,000. Ak je čiarka oddelenie tisícov tak by to mohlo byť 0,1-0,5 lotu.

V hodnotení na forexpeacearmy, nie na ich stránkach sa píše:
Minimum amount for mini account $2500
Na ich stránkach:
The minimum balance to open a managed forex account is $10,000

Najlepšie by bolo rovno sa ich opýtať na spready a minimálny účet, nezvládol by si to v angličtine?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath: dobre, tak to je jasne, managed account te hadam nezajima, jedna se o ucet, ktery je nejakym zpusobem spravovany brokerem nebo jejich account managerem nebo kdo je za to zodpovedny, tebe zajima STANDARD account, na ktery se vztahuje castka 2500 USD. pokud by jsi byl klient, ktery ma dostatek vaty a nema zajem sam obchodovat a rad nechava veci na druhych, managed account by byla zrejme volba pro tebe

10 000 - 50 000 jak jsi spravne napsal je 0,1-0,5 lotu, podle toho ti otevrou demo, asi aby jsi tam mel realistickou balance, prizpusobenou tve normalni vysi uctu, neni to tolik podstatne

napis mi co potrebujes, rad ti to prelozim

Andrew

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no vzdyt na tom forexpeacearmy jen kliknes nahore na ten odkaz, ktery te nasmeruje na jejich stranky. ty sam jsi psal o 2500 USD i tam je to tak napsane a pokud se jedna o miniloty, urcite nepujde o managed nebo institutional account, ale o normalni, standardni. alespon tak jsem to na jejich strankach pochopil. spready tam opravdu nikde uvedeny nemaji, ty jsem taky hledal dost dlouho. ale staci, kdyz mi zformulujes, co chces poslat za vetu a ja ti to prelozim.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

AndrewD
a) The minimum deposit to open a live Mini trading account is $2500
b) AKFOREX offers over 20 currency pairs, spot GOLD, and spot SILVER on (MT4) platform. AKFOREX spreads are non-fixed and can vary dependent upon market conditions. (Typically 2-3 pip spreads on the major currency pairs) To get a better idea of our pricing please try a FREE demo by downloading our software, akforex.com/demo.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a) minimalni castka, abys mohl trejdovat miniloty je 2500 USD
b) AKFOREX nabizi vice nez 20 paru, zlato, stribro na platforme MT4, spready nejsou fixni a zalezi na trznich podminkach (takze natahujou pri mensi likvidite nebo pri zpravach). Obvykle spready jsou 2-3 pips na majors. Abys mel lepsi predstavu o spreadech, stahni si free DEMO na te adrese, co ti dali

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...