Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Inak este k tym reklamaciam , pokial si dobre spominam, tak nedostatky ( oneskorenia, alebo naskakovanie na gap v momente otvorenia v nedelu) sa vyuzivali aj u CMS a hoci ich "nemusim", tak im treba uznat, ze sa nepamatam na pripad kedy by niekomu odpisali prachy z uctu !!! A velakrat islo o podstatne vacsie sumy. tiez sa mi tam podarilo nieco urvat .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Yogi Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak sa pozrite co mi spravili sudruhovia z
> ActivTrades ...

Tento problém už jsem zaznamenal jednou na bondech. Podle obrázku se jedná o úplně stejnou chybu. Tenkrát toho využil zdejší jeden trader, kterému nejen že sebrali prachy z těchto obchodů, ale navíc mu zrušili účet. Pokud vím, tak mu už neumožnili založit nový. Jak to pak dopadlo už nevím.
Pokud Ti sebrali jenom prachy z těch evidentně chybných dat, tak to se ještě ze skřípěním zubů dá přejít. Horší případ je, když zruší účet, což ve Tvém případě, i když Ti to nepřeji, nastat může. Myslím, že Ti tu reklamaci neuznají.
Já jsem to tenkrát také zaznamenal, ale měl jsem u nich jenom demo a za pár minut mi už málem pochybělo nul :) No a dopadlo to tak, že mi zrušili i ten demo účet.
Bude to o podmínkách ve smlouvě a ty jsou, pokud mohu soudit, neprůstřelné.
Škoda, věčná škoda. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

sztula

uz som pisal na chate, to ze mi zrusia ucet (teda ak to spravia) ma vobec ne...e. Brookra ktory si nevie uznat chybu ktora je evidentne na jeho strane nepotrebujem. Co tam cely cas robili, ved sa to dalo ist od cca 22:00 az do rana 7:30 hod. Ja som to isiel az po polnoci. Myslim ze bolo aj dost inych traderov ktorym to docvaklo. Taketo situacie u nich uz boli , ale trvali radove 1/2 hod., dalo sa na nich zarobit par drobnych, lebo je problem so vstupom ( je to strasne rychle a EA ktorym by sa to dalo u nich nespustis, doteraz neviem preco). Je dost inych brokrov a keby som uz tak velmi chcel tak si mozem u nich otvorit ucet napr. na cudzie meno ... Ale naco by som to robil, az taki dobri nie su. Mal som ich len kvoli rope, lebo sa tam dali robit aj male objemy a niekedy to bolo dobre vzhladom na strategiu.Od noveho roka natiahli spread u ropy na 17 pipin a tak je to o nicom, vylozene zderstvo.
Musim este pozriet po nete, co pisu ini, lebo urcite bude mat par ludi tento problem. Som len zvedavy ci si sudruhovia budu chciet spravit reklamu na forexbastards ... Dam vediet ako to dopadlo, aby si ostatni dali pozor. Obchodujem uz nejaky cas, ale este sa mi nestalo, aby mi nejaky broker stiahol prachy z uctu.
Az dnes na chate som sa dozvedel ze mal s nimi nejaky podobny problem aj lisakus.

budvar

nepotrebujem vyuzivat ich nedokonalost nenapadne. Ide o to, ze broker a trader hraju proti sebe a kazdy ma niest zodpovednost za svoju stranu. Pokial bude problem u mna ( padne net, alebo PC) musim za to platit. Pokial je problem u nich tak nech robia to iste ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Yogi Napsal:
> Az dnes na chate som sa dozvedel ze mal s nimi
> nejaky podobny problem aj lisakus.

přesně toho jsem měl na mysli

> budvar
>
> nepotrebujem vyuzivat ich nedokonalost nenapadne.
> Ide o to, ze broker a trader hraju proti sebe a
> kazdy ma niest zodpovednost za svoju stranu.
> Pokial bude problem u mna ( padne net, alebo PC)
> musim za to platit. Pokial je problem u nich tak
> nech robia to iste ...


pod to se dá podepsat. Probém je ale ten, že máme jen chabé možnosti, jak je donutit ke slušnosti.

Každopádně držím palec (tu) a ať se Ti daří

GL

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Panove,

myslel jsem, ze se do teto diskuze zapojovat nebudu, ale ta posledni veta o slusnosti me docela dostala.
Tohle vlakno by se ted melo prejmenovat ze spolehlivost FX brokeru na spolehlivost traderu.
Nemyslite si, ze kdyz ten broker zakladal svuj business, tak ho napadla moznost, ze se mu muze stat tato varianta, ze dojde k nejake chybe dat, ktera pro nej bude nevyhodna. A tak ho napadlo aby si najal nejakeho pravnika, ktery by mu to osetril do smluvnich podminek. Takze doporucuji prostudovat smluvni podminky na 99% to tam bude.
A Yogi tebe vubec nechapu, vedome vydelavas na necem, co neni v souladu se smlouvou (nebo aspon minimalne s dobrymi mravy) a pak se divis.

Jenom vsem doporucuji poradne prostudovat obchodni podminky brokera, abyste predesli pripadnym prekvapenim. Vsichni tady kritizuji brokery (casto opravnene), ale neskodilo by se zamyslet, proc brokeri delaji nejake veci - zvlast, kdyz se obcas ukaze jakou proti sobe maji protistranu.

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

yax
ja si zase robím ilúzie, že keď ako začiatočník uspejem na forexe, ostatné bude malina. :) Viem, že sa tu o tom niekde písalo, ale potešilo by ma tvoje stručné vysvetlenie rozdielov v obchodovaní na CME medzi forexom a mini menovými kontraktami. Minimálna veľkosť účtu a pozície, poplatky, platforma...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

na tento strance najdes vse potrebne:

www.cmegroup.com/trading/fx/fx/forex-e-micros.html

je tam odkaz na contract specifications - bude to 6 menovych paru.
Jinak o forexu nic nevim, takze nevim jaka je korelace mezi futures na meny a standardnim lotem na forexu, ale predpokladam ze velmi velka. Takze velmi velka bude i na tech mikrech.
Jinak muj broker je nenabizi, tak jsem psal dotaz, kdy to planuji, jestli vubec. Na CME pisou, ze budou zavedeny na konci 1Q.2009, takze prvni obchodovany kontrakt bude asi cervnovy, takze ten uz by mohl pomalu i existovat (budou standardne 4 kontrakty za rok, stejne jako u futures na akciove indexy - march, june, september a december). Jestli broker dnes neco odpovi, tak to sem dam.

A jinak k tomu forexu - tomu ja se jako zacatecnik prave vyhybam, abych to mel zase co nejednoduchsi :). Podle mne je ten retail strasna dzungle, uz jenom co se tyka kvality dat a spolehlivosti (viz ta diskuze vyse). A valna vetsina techto problemu na burze odpada (je to jenom parovaci stroj, ma sve komise z obchodu jiste a nezajima ji, jestli vydelavas nebo prodelavas, coz je asi nejvetsi problem u tech mene kvalitnich retailovych brokeru na forexu).

Lada

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim.
Kdyz tady pisete o ruseni uctu tak bych se rad zeptal jak to mam chapat. Kdyz se tahle neco stane i kdyby to byla vase chyba a oni vam zrusi ucet to vam seberou i vase penize co jste tam vlozili? Nebo jen proste pres ne nemuzete obchodovat a vas vklad vam vrati s tim at si teda najdete jineho brokera ? :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...