Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> joachim
> sorry, ale ty jsi opravdu někde mimo mísu...Kde
> něco vidíš, že by nick LIP a ostatní jen náznakem
> tvrdili ve stylu: "ak si chcete zakryvat oci pred
> pravdou a pravdivymi statistikami" ? O nutnosti MM
> tady nikdo určitě nepochybuje, ale 100x nic
> umořilo i osla...meleš tady pořád to samé dokola a
> už si s tím únavný...Máš svůj styl, svůj názor,
> nikdo ti ho nebere, ale nepodsouvej to tady pořád
> dokolečka jiným..
> SID


Ok chlapi. Ine levely, ine vlnove dlzky, mate tu svoje pieskovisko, chapem, iny nazor sa tazko prijma, asi som sem zle trafil. Ja sa neurazam, ja tieto narazky viem brat s dostatocnym nadhladom. Na tvoju otazku Sid uz odpovedat nebudem. Zastavim sa vo vasom vlakne tak o 2 roky, kolki este prezijete a potom mozeme pokecat dalej o dynamickom position sizingu a jeho nevyhnutnosti a tiez nevyhnutnosti mat vyssi ucet na obchodovanie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nieil
Když máš zájem o to, aby každý věděl jaké jsou tvoje příjmy - vzhůru do Saxo Bank ! To co jsem psal výše, byly zkušenosti jiných traderů, ne moje - stačí se kouknout do Vyhledávání. U Saxo Bank bylo několik mých známých (spíše na zkoušku) a po půl roce znechuceni odešli - děkuji nechci. To že je na Slovensku někdo z jiných, ale asi především ze zištných důvodů, propaguje, je jiná otázka. Třeba na Slovensku Saxu pšenka pokvete..Nic není dokonalé ani Interbank, ani CMS, ani FXDD a spousta dalších..ale jaký je potom rozdíl mezi nima a UBS bank, která jak píšeš, se vypne nebo rozšíří spread na 15-20 pips...
A co se týká daní..nikdo je neobchází, ale a pokud neznáš nebo nevíš, jaké jsou výhody mít spíše zámořské brokery (vč. komodit) než brokery z Evropy (mimo Švajcu), vč. jiných než standardních bank, nepiš "ale ako náhle ich chcem použiť, mám problém"...pokud člověk ví jak na to a trochu přemýšlí, tak problém nemá.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OK Sid, díki za komentár..... myslím, že keď dochádzajú fakty, tak sa človek začne uchyľovať veľmi subjektívnym kritériám. Ešte predtým ako skončím obohacovať toto fórum o moje skúsenosti uvediem pár faktov:

1. Saxo je najoceňovanejší broker. (Nie zo srandy). Prečítaj si euromoney poll. fx week....
2. Saxo má najlepšiu likviditu na trhu. Obchodujú cez nich americké banky. Likviditu im zabezpečuje UBS, Deutsche bank, Citibank, Dresdner bank, HSBC, Barclays, CME, EBS a Harlow.
3. Saxo Banka ruší víkendovú maržu.
4. Saxo Banka zavádza 2 pipsy na EURUSD.
5. Díleri sú profesionáli a ak by sa aj stalo niečo, čo by človek nepovažoval za správne, tak sme tu my.....

.... takže nabudúce u nás na fóre ).. veľa šťastia

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nieil:
myslím, že by bylo škoda, kdyby jsi na tuto diskuzi zanevřel. Je dobře, že ve své diskuzi zůstáváš věcný a držíš se faktů. Já osobně považuji Saxobank za jednoho z nejlepších brokerů, především díky spolehlivosti a likviditě. Ale osobní zkušenost s nimi nemám, sbírám jen střípky od ostatních. Proto doufám, že sem ještě zavítáš a sdělíš nám své nějaké další zkušenosti.
Díky, Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:
Co se týká Saxa, tak souhlasím s Nieilem. Mám u nic účet asi tři roky a ještě se mi nestalo, že by např. před daty spadla platforma nebo, že by mi nedovolili umístit entr cca 3-5 pips od aktuálu i minutu před zprávami typu Payrolls....
Jediné co mě zarazilo bylo to,jak psal Sid, že si vyměňují info s českým FÚ. Ale i to se dá řešit.
Na služby Saxa si v žádném případě stěžovat nemůžu a když zde čtu, že u CMS padá připojení, před důležitými fundamenty nejdou umísťovat entry méně jak 40 pips od aktuálu apod., tak radši zůstanu, kde jsem.
Saxo samozřejmě občas u zpráv spread natáhne, ale už je to také omezené a mnohem lepší než před dvěma roky a vždy max. na pár sekund. Ovšem likvidita je tam bez chyby.
S pozdravem
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ALL:
Asi sme trošku Saxo Bank prechválili práve som dostal toto:
Dear Marek
This is to inform you of changes to the minimum distance from the market for entry limit and entry stop orders placed within the WebTrader platform. As of today, the minimum distance from the market price for all currency crosses is 20 pips. Orders placed within 20 pips of the market price will be automatically rejected.

For more information, please contact your account manager.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Marek24:
tak nějaká novinka u Saxa ...(:-.... Platí to jak k normálnímu, tak miniaccountu nebo pouze k jednomu z nich? WebTrader platform je co? Mám totiž klasický Saxo Trader, tak nevím v čem je rozdíl... Dlouho jsem jejich nové produkty neprohlížel, ale předpokládám, že to bude nějaká možnost obchodovat přímo z webového rozhraní, co?
Pietro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Pietro 001:
Áno je to novinka z pohľadu umiestnovania objednávok.Do včera sa dalo zadať objednávku fundamenty ne fundamenty (aj 15sek. pred správou) aj 3 pips od aktuálnej ceny.Cez Saxo Bank obchodujem webovú aplikáciu Saxo Web Trader teda priamo cez webové rozhranie je to maximálne pohodlné obhoduješ skoro všade automatický máš k tomu aj Mobile Trader není to moje primárne obchodovanie ,ale mám to kvôli MDA, ked nemožem byt pri PC. A až doteraz som cez nich obchodoval na 80% fundamenty to nemalo chybu. Teraz neviem zadať buducú objednávku ani pri bežnom trhu blizšie než 20pips.Webová aplikácie,ale není žiadne novinka.
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Marek 24:

Jeden malý detail: saxo web trader nieje SaxoTrader2, ale webové rozhranie pre obchodovanie.
20 pips order tam je na klasickú objednávku, ale vždy ju môžeš posadiť aj (1 pips) ak to stihneš od trhu ak ju zadáš ako STOP IF BID alebo STOP IF OFFERED. Nakoľko si vyberieš exekúciu na BIde alebo ASku. K takýmto možnostiam sa zbytok platforiem ani nepriblížil. Saxo webtrader som však nepoužil, len dávam marekkové slová do poriadku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To montster:
A kto sa tu bavil o platforme Saxo Trader,poprípade o Saxo Mini Trader,prečítaj si príspevky vyššie.Bola tu reč o webovej aplikácii.Tak neviem ,ktoré moje slová chceš dávať do poriadku.A ešte raz opakujem,že buď kúpim/predám za market ,alebo na objednávku až o 20pips ďalej. Možno tieto pravidlá neplatia pre ich ostatné platformy.Vsjo jasno?
Marek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...