Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

PaJaSoft Napsal:
-------------------------------------------------------
> All:
> Ja dle prispevku nejen v tomto vlakne se domnivam,
> ze valna vesina zde diskutujicich jsou opravdu
> nenazranci (omlouvam se predem vsem, kteri maji
> dojem, ze jsem se jich prave dotkl nebo urazil)..
> - ono neni tak velke umeni topit se v bohatstvi
> pri jasne trendujicim trhu (to muze obchodovat i
> slepy), ale uzivit se timto trhem i v casech mene
> priznivych... anglicky termin greeding to presne
> vystihuje.

... no tak s nami ostatnimi v tech hubenych casech vyraz nekam na jachte a nedri se u PC, kdyz to zrovna pujde vic ztuha... nemusis preci obchodvat kazdy den, ne? Nebo ses s nekym vsadil? :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

R65:

Prvni zmylena je zrejme v tom, ze ja neplanuji trading for living (na necem tak potencialne chartnem nepostavim svoji budoucnost), ale jako urcitou investici s velkym potencialem zisku (a bude to moje prace a ne slepa duvera, ze ten a ten fond/broker atd. je dobry a treba zhodnoti me finance), ktery zcela sam reguluji (jak riziko, tak profit).

Druha vec - profesionalove rikaji, ze je uspechem zachytit a zobchodovat pravidelne 30% trendu (to cislo se lisi, ale tohle je rekneme prumer jejich tvrzeni a ja se s nim ztotoznuji) - domnivam se, ze pokud se lide spokoji s temito cisly musi je ve vice jak 50% pripadu vykoukat rovnou z grafu (ano na demu jsem take nenazranec a proto jsem potencialne vyrazne ztratovejsi) - chce to cvik (ja to take delam nekolik mesicu nanecisto, takze jedina neznama je pro mne presnost plneni objednavek live) a zrovna ty mam pocit obchodujes take citem a teprve pak na zaklade nejake TA a FA... Pri tomto pristupu (30% trendu) je pak trading for living pro zacatek problematicky ze dvou duvodu - a) vstupni kapital, b) scalping (resp. moznost byt takto oznackovan).

FX je sice podstatne vice dynamicky, ale prirovnal bych to k futures - aktualne vidim, ze Sojove boby nevi kam se vrtnout (SX7, ale i v podstate aktualni kontraktni mesic), v podobne duchu jeste predevcirem byla kukurice... - tak si proste dam voraz a pockam az tam bude trend podobny jako v rijnu/listopadu minuleho roku... - staci zachytit trend v prvni tretine (to na zaklade naprosto primitivnich pravidel zvladam uspokojive) a pokud se jeho momentum po vstoupeni do trhu nevycerpa rychleji nez za dalsi tretinu, tak musim byt zakonite v profitu. A pak uz je to jen o tom, kolik procent mych vstupu odpovida tomuto popisu a kolik ne... - matematika je neuprosna. A podobne se na to divam u FX, jak pozicne (swing), tak intradenne.

PS: Ja u kompu 70% delam zcela neco jineho nez trading...:-) Pocitace mne zivi uplne jinym zpusobem.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím vás..
nemáte někdo zkušenost s vymazáním účtu u CMS? Já sem se po nějaké době live obchodování dostal až na posledních 25 dolarů na účtu a dnes když sem si zapnul VT tak se mi v okně informace o účtu otevřelo prázdno.. Není tam ani číslo účtu ani zůstatek , prostě nic. Vypadá to jako by mi účet zrušili a vymazali. Nevíte čím to je?
Včera sem tam poslal další peníze tak nevím co dělat pokud se to zase neobjeví.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravím,
zeptám se, je tu ještě někdo, kdo drží librojen up? Něco mi říká, že by to mohlo jít až na open začátku minulého týdne. Zatím to je ale bez větší korekce, tak nevím. Včera mě to vykoplo na těsném SL na 230.80, tak jsem na 231.20 zase naskočil. Ale 231.90 je takovej menší zádrhel, tak nevím jestli nepřitáhnout.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ahojte.na fore som novy.chcel by som sa len spytat ci ma niekto skusenosti s brokerom MG.nasiel som tu len jednu podobnu otazku ale ziadnu odpoved ale odvtedy uz uplynu nejaky cas takze sa mozno niekto najde.ze je to top firma mi je jasne.napiste skusenosti s ich dealstation v reale a podobne vecicky.nejake vychytavky, problemiky.take nieco ako sa tu rozobera aj u inych firiem.zaujima ma vsetko.ja idem len na ich deme.ok.velmi pekne dakujem.mato

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny , jsem nováček a tak mám všetčné otázky . Má někdo zkušenosti s Velocity4x . Dobré i špatné .
Na www.forexbastards.com/broker_reviews.shtml je jen pár recenzí , dobrých i špatných , ale z dob minulých (rok 2006). Děkuji i za odkazy a uvítám dobrá doporučení na vyzkoušené brokery , kteří podporují Metatrader4.
Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, mám jeden dotaz ohledně CMS.

V současnosti obchoduji FX přes Oandu, ale potřeboval bych ještě jeden účet s pevným spredem. Z diskuze jsem vyčetl, že entry order lze u cms bezpečně zadat max. 15 min před zprávou. Nenašel jsem ale, jak se cms chová k limitním příkazům před zveřejněním zpráv. Jaká je min vzdálenost od aktuální ceny na kterou můžu umístit SL (1-2 min před zprávou)?

Díky Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím,

Už dlouho tady nebyla žádná stížnost. Takže snad nebudu až tak moc unavovat.

Obchodoval jsem dnes UK CPI. Otevřel jsem ve VT 5 mini lotu za market buy, přesně 10:30:02. Po dvou minutách stále nic, žádná reakce. Proklikal (a “nafotil”) jsem všechna okna, nikde nic.
Jako bych nic neodeslal. Ukončil jsem VT a znovu otevřel. A překvapilo mne, že na mne CMS nezapomnělo. Usmívalo se na mne nepříjemné červené okénko …. P/L -5,0.

Máte někdo podobné zkušenosti. Pokud ano, podařilo se někomu něco takového někdy reklamovat a uspět. Ztráta není nijak závratná. Nicméně, pokud bych je takto dále sčítal, tak by už významná byla.

bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bob
Pokud zadáš market dvě vteřiny po významnějších datech, musíš počítat s tím, že bude dost veký přetlak objednávek a broker jaksi nestíhá a systém ti okamžitě nepotvrdí tvůj nákupní signál....klidně ti mohlo přijt potvrzení o zadání objednávky tři, pět minut po zadání (nezavěšujte, jste v pořadí..:-)). Oni mohou tvrdit, ano Vaši objednávku jsem přijali a zrealizovali..nevím, zda s takovou reklamcí uspěješ, ale pokusit se můžeš...
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid

Diky za reakci. Jasne, tomu co pises rozumim. Stejnych obchodu jsem uz udelal ale dost. Snazim se obchodovat fundamenty po vyhlaseni. Vzdy se mi objevilo svetle zelene okenko. Chapal jsem to jako :
"Vasi objednavku sme sice prijali, ale zatim nerealizovali". Tedy to co pises: "nezavěšujte, jste v pořadí..". Po case se zmenilo na Modrou/Cervenou. Tedy nastesti casteji modrou.

Ted se ale neobjevilo vubec nic. Ani na grafu, ani v ORDERS ani nikde jinde. Jako bych to vubec neodeslal.
Kdybych to VT nenahodil znovu, tak bych se o tom nedovedel vubec. To se mi zda dost velky problem.

bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...