Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

joachim:

> Ak to poviem v minilotoch tak 1 minilot na $3000 a poziciu sizovat maximalne
> do 7-10 minilotov. Nepriemerovat stratovu poziciu, ale pridavat k dobre sa
> vyvijajucej pozicii. Nehovorim o scalpoch ani o kratkodobych intraday poziciach.
> Nemoznost sajzovat dobre sa vyvijajucu poziciu znacne obmedzuje traderov
> potencial a celkovu performance.

Pekne. Zajimave je ze jsem si pred par tydny otevrel live ucet s $2700 kontem a dosel jsem k zaveru ze tohle staci stezi na jeden minilot bezpecneho obchodovani. Ze pres intradenni obchodovani cesta alespon pro me nevede jsem uz taky pochopil. Nejen proto ze obchodovanim minilotu se neuzivim, takze musim obcas i chodit do prace nebo spat, ale taky je to alespon z me kratkodobe zkusenosti mnohem riskantnejsi a ne otolik vynosnejsi nez drzeni a zvetsovani uspesnych nekolikadennich pozic. Jenze na tohle potrebuju mit moznost davat rozumne SL a to mi MM nedovoli "vetsima" pozicema.

Nebudes mi verit ale i jsem si nedavno spocital ze nez budu moct obchodovat s jednim lotem tak si budu muset pockat nez vydelam tak $25k, cili nejsem zas tak daleko od tvych cisel. Ale jsem rad ze jsem k tomuhle zaveru dosel sam a tys mi ho jenom potvrdil.

Zatim jsem ve fazi Trading for fun, jestli nekdy prijde Trading for living uvidime ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

bachmann> O ziadnom hlasovani, ktore by nebolo ovplyvnene hlasmi spriaznenych osob neviem, sam som vyberom brokera stravil a stratil mnoho hodin . O spolahlivosti sa da hovori az po rokoch, ano tento broker poslednych x rokov plni moje prikazy a nemam ziadny problem. Co je dobre pre inych, nemusi byt dobre pre mna. Je to podla mna do velkej miery vec dovery.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gibo:

Drzim ti uprimne palce. Mas dobry pristup. Niekto by ta snad mohol nazvat, ze si prilis prehnane opatrny,ale mas moje body, pretoze mas vyriesenu prvu podmienku k uspesnemu tradingu, ze nechces overtradovat, teda obchodovat nad rozumne limity. Zial dnes daytraderov viacej trapi to ci maju paku u brokera 1:100 alebo 1:400. Zastav sa kludne na inych vlaknach, lebo tu sme offtopic.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenom tak mimochodem, mam pustene temer pravidelne demo SBFX uz od zacatku co jsem se zacal koukat na forex a kde zkousim poruznu nejake EA, ale az dneska me docela prekvapilo jak rozdilne ceny tam poskytuji oproti vetsine... nahodou nekoukal se nekdo na ne blize v minulosti, jestli je to u nich nejaky dele trvajici trend?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pocas NFP bez problemov az okolo 16:15 po Michigane to prestalo fungovat.
Akurat som zadaval nejake ordery. V tom uvodnom okne ked sa prihlasuje clovek to pise Initialization Error po Loading ..
No uz som pokecal aj s technikom (ktory ma ina super out of office hlasky "Thank you for waiting. I'll be with you in just a moment."), restartol stroj, VT a poslal som aj mail .. technik povedal ze nemam otvorene pozicie, tak dufam ze to je naozaj tak.
Endy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim Vas,

potreboval by som poradit s vyberom brokera,mohli by ste mi prosim pomoct?
Moje podmienku su:
-vklad 1000usd
-podpora MT4
-obchodovanie prevazne sprav,takze tomu primerane podmienky
-u mna slaba znalost angl.jazyka ,ale snad by sa to nejak dalo pokial by nemusela byt priama komunikacia
-ak ste mali dobru skusenost aj s niekym kto nepodporuje MT4 ale VT,tak prosim napiste aj toho
Presiel som si tu tie prispevky,ale skor ako by mi to ujasnilo mi to skor spravilo v hlave chaos.

Dakujem

Jaro

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jean Luck> Ja som volil podobne azda len s tym rozdielom ze prevazne obchodujem TA , Napokon som rozhodoval medzi Interbankfx, fxdd a velocity4x .
Dalsie poziadavky som mal:
- ucet v euro - nepodarilo sa
- sidlo v USA alebo EU , rozhodne ziadne offshore
- primerane spready
- bezproblemove obchodovanie na demo ucte

Idem cez slovensku firmu, samozrejme bez dodatocnych poplatkov , takze ziadne problemy s anglickou komunikaciou. Spravy som obchodoval v piatok prvy krat -NFP. Reakcie okamzite aj pri prudkych pohyboch. Zatial bez akychkolvek problemov, len aby im to vydrzalo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...