Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

píše se žádost, je na to formulář na www, já to poslal s papíry na otevření účtu. Je to obecně pro spouštění EA, stačí to napsat jednou. Spokojený jsem, lepšího brokera jsem nenašel. Přesto jsou drobnosti, které nejsou dokonalé, jako pomalejší plnění příkazů.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Volf:

A ako je to s tymi dokladmi? Staci peciatka notara, alebo treba aj prelozit uradnym prekladatelom tu notarsku peciatku?
Co znamena pomalsie plnenie prikazov?:( A este jedna otazka: Da sa trejdovat aj z ineho pocitaca, ak uz na inom pocitaci je otvorene MT4 s live kontom?
dik.

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Dany

Srdecne zdravim a pisi, protoze jsem na foru na financniku hledal nejake informace a narazil na tvoje velice zajimave prispevky. Pocitam, ze budes asi hodne busy, ale presto bych Te rad poprosil o par informaci. O co jde? Po case stravenem na demo uctu, bych chtel pomalu prejit na ucet ostry a nyni jsem ve fazi, kdy hledam spolehliveho brokera.

Jednim z mych kandidatu je MIG Investments SA a jak jsem vysledoval z diskuze na financnikovi, tak jsi v teto cze komunite jeden z mala, kdo ma s timto brokerem zkusenosti, kdo ma velky prehled a hromadu potrebnych zkusenosti k fundovanemu zhodnoceni a verim i naladu poradit.

Chtel bych Te poprosit, jestli by sis nenasel chvilku a nepodelil se o nejake podrobnosti a aktuality. O Tvuj dojem z teto eventuality, nepridal nejaka doporuceni a neupozornil na co si dat pri zakladani uctu u MIG Investments SA a nasledne pri obchodovani s EAs na MT4 pozor.

Diky moc za ochotu a za Tvuj cas.

Tesim se na odpoved a v ramci obchodovani FX Ti do noveho roku 2007 preji uzasna pips.

S pozdravem,
Josef Raffael.
josraf@gmail.com

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pro Josraf :

Vzhledem k tomu, že příspěvek byl pravděpodobně adresován mě , odpovídám následující :

- mám otevřený live acc jak u MIG tak zároveň i u IFBX , obchoduji přes IFBX= naprostá spokojenost (založení účtu , zaslání deposit přes VISA , zahájení obchodování - pár hodin ) , docela slušný helpdesk, korektní jednání , jasné vlastnické vztahy - viz. NFA, rychlá a bezchybná exekuce příkazů , když je při obchodování chyba tak je to na mé straně :-( Jejich tak zminovaný gumový spreed se dá přežít.

- u MIG je složitější otevření účtu s ověřením totožnosti , deposit nelze zaslat kartou ale bankovním převodem , dle uváděných příspěvků (nemohu osobně posoudit) pomalejší exekuce příkazů

To jsou mé subjektivní názory , další rozhodování je na tobě.

Přeji Ti úspěšné obchodování.

DanyFX

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mám malý dotaz, jsem ve fázi, kdy se rozhoduju kterému brokerovi pošlu své peníze. Vzhledem k nízkému spreadu u Oandy (1,5 pips) mě láká tento broker. Chtěl jsem se zeptat, zdali máte někdo s něma zkušenosti a zdali se k zmiňovaným pipsům ještě nepřičítá nějaký poplatek a jestli je třeba lepší být za 3 pips u CMS kvůli software. Díky moc za odpověď

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman,
ja jsem po Oande, vicemene na tvoje doporuceni, posilhaval prave kvuli malym spreadum... na jejich strankach je ale graf zobrazujici pohyb spreadu a neni vyjimka i 25 pipsu :-( to se mi uz jako "len" nezda...
Chtel jsem ti jeste, nejen v tehle veci, napsat mailik... tak az se odlenosim :-), tak te budu zase s necim otravovat... :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to radovan65

Roztiahnutie spreadu na OANDE pocas sprav je znama vec a aj samotny broker na to upozornuje,co mu podla mna sluzi ku cti.Urcite je nevhodny na obchodovanie sprav s blizkymi stop lossmi.Na druhej strane vsak do pozicie mozete vstupit kedykolvek takmer okamzite.Ja som si vsimol max spread 15 pips a najdlhsie trval max 3 minuty,potom su opet normalne.
Ak niekto tomuto faktu dokaze prisposobit strategiu,alebo pocas sprav neobchoduje,moze kludne nad OANDOU ako jednou z moznosti uvazovat.
Mne osobne spravanie OANDY pripada serioznejsie,nez vypnutie platformy na 15 minut,odstrely stop lossov, exekucie na inych,nez stanovenych hodnotach a podobne

PS: tvojimi mailami sa urcite necham otravovat rad...:-)

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...