Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

To vladko11: napisal
Idem cez slovensku firmu, samozrejme bez dodatocnych poplatkov , takze ziadne problemy s anglickou komunikaciou. Spravy som obchodoval v piatok prvy krat -NFP. Reakcie okamzite aj pri prudkych pohyboch. Zatial bez akychkolvek problemov, len aby im to vydrzalo.

Mozem ta poprosit link na tu firmu....aj pre mna je anglina dost problemom. vdaka ti. pripadne na mail: matta@iol.sk



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Jedete nekdo pres OANDA? Relativne casto se mi stava ze me dlouhym spikem vykopne z pozice presne na urovni meho SL a hned se zase vrati nekam daleko. Posledni dobou mam pocit ze "to je jak na schval". Viz obrazek - byl jsem Long na GBP/JPY se SL na 228.76 a spike dolezl presne na 228.77 a pak se to zas vratilo zpatky na hodnoty kolem 228.90 a pokracovalo vesele mym smerem, bohuzel uz beze me :S Ze mi to sezralo SL na 228.76 i kdyz Low v te svicce byl 228.77 je taky divny. Ale mozna je to tim ze OANDA v grafech ukazuje average price a ne ask nebo bid.

2949

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jenom mala poznamka :-)... stahl jsem si zacatkem mesice demo od Velocity4x a pri zkouseni par strategii jsem u nich narazil na docela velky problem s plnenim prikazu pri rychlejsich pohybech, za cele ty dva tydny jsem nabral malo prez 100pips... ano v oba patky byly docela rychle pohyby s gapem k videni, ale nejcasteji stopky nikdy nebyly v mistech kde se ten skok uskutecnil... pokud vyuzivaji i takhle to u nich funguje na Live tak neni to moc prijemna reklama, ale podotykam, ze tohle bylo demo

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink Napsal:
-------------------------------------------------------
> Me pripada, ze v takovym okamziku jako byly ted
> patky proste obcas broker na chvilku zmrazi system
> a pak tam pusti nove ceny. Ale da se s tim zatim
> vydrzet, neni to zas uplne pravidlo. Ja jsem v
> patek mel u IBFX gap opravdu vyjimecne velky,
> normalne to poskoci mnohem mene.


Přesně tak, mám vždy ještě puštěné demo SBFX a na něm je krásně vidět pohyb ceny, zatímco IB hoši mají zabržděno. Ale nesmíme se na ně zlobit, mají tvrdý chlebíček :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny. Poměrně nedávno jsem se začínal zabývat Forex a nyní na demu testuji jednu zatím poměrně fungující strategii obchodování. Chtěl bych se zeptat, jestli někdo z vás, kdo jede Live u CMS, by mi mohl říct, jaké má zkušenosti s obchodováním v době zveřejňování důležitých zpráv. (např. dnes tj. čtvrtek 28.12. ve 14:30 šly hned tři zprávy, z nichž nejdůležitější byl asi Chicago PMI). Na demu jsem na tom posílení dolaru poměrně slušně vydělal. Jsou při Live obchodování u CMS nějaké výrazné časové prodlevy v takových okamžicích? Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Díky za odpověď, Filek.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Eh, díky moc. Myslel jsem samozřejmě 16:00....Už z těch časů nějak blbnu. Nicméně 5 - 10 sekund je poměrně fajn, i když každá vteřinka drahá no. Pokud by někdo z vás poskytl dlaší poznatky z časovými prodlevami u Live CMS při obchodování v době důležitých zpráv, budu jen rád. Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

golem21,
neni dne, tedy noci, kdy bych sel spat pres druhou ranni, takze visim na jenicich den co den jak pri oteviracce, tak pri zpravach. Problem s CMS neni naprosto zadny, naopak... pokud jsou nekdy v dobe dat pres den pozdeji zobrazovane realizace prikazu (presto, ze jsou v realnem case vcas provedeny), tak v noci to je vse okamzite.
Lov nocnich jeniku je velice zajimave hobby a pak k ranni kave, kdyz jdes jako slusny clovek spat, zatim co jini vstavaji do Kolbenky, muzes mit vyznamny naskok pred povaleci, co v noci spi jako zviratka :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Volf:

Chcel by som sa spytat, ako je to s povolovanim EA u MIG. Treba im ohladne toho poslat ziadost? Ako dlho to trva? Mozu to aj zamietnut? A treba pre kazdy EA poziadat o povolenie? Alebo si taketo otazky neriesil a mam sa spytat priamo MIGu?
Inak, zatial spokojnost s nimi?
Vdaka.

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...