Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Elliottovy vlny


TJ

Doporučené příspěvky

Pánové, omlouvám se, že skáču do rozjeté diskuze ale zajímalo by mne opravdu velice, jestli někdo z vás jede EW live?? a s jakými uspěchy???
Jak jsem zběžně proběhl diskuzi, mám takový dojem, že se tu probírá malování do grafů a teorie, ale nikdo se zatím nepochlubil (jestli jsem to přehlédl, tak se omlouvám) že by pomocí EW již vydělával.
Díky za info
hrabal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 869
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to daeris

ja svuj nazor na eliotovy vlny napsal na tomhle servru.Kazdy kdo zacina zkousi el. vlny vypadaji jednoduse,potom ale kazdy zjisti ze jenom prepisuje a prepisuje vlny.I placene stranky o el. vlnach nemaji zadnou uspesnost z 10 uspesne 1-2 obchody ,i John Person rikal ten kdo jede el. vlny nikdy realne neobchoduje. Nevim ja vam nechci urazet proste za 3 roky me nikdo nepresvedcil ze to funguje.Spise mam z toho srandu jak nekdo uz 3 roky prepisuje a prepisuje vlny a porad tomu veri

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to markon
a já mám sradu z vás, zjevně o tom nevíte nic ;)

PS:na tomto servru je to napsany několikrát - nemá smysl přesvědčovat negativisty, ale to de lepší je to udělat, samozřejmě dokážu si představit, že i kdyby se našel někda kdo bude mít např.7 obchodů z 10 tak i potom jste schopný to zpochybnit ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Každý má svojí "pravdu". Kdo chce ať se mrkne na obrázek ze 7.11.2008. Ale třeba je to ten jeden případ z deseti. ;)

SP500 po dosažení hodnoty 961 klesl na 842 - viz bod (d). Kdo si dá trochu práce s násobením tak zjistí, že analýza EW dává hodnotu asi 850.

Jo a pro ty co nemají rádi EW - ten triangl to "spočítá" taky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim,
bavme se o strukture vlny d v kolecku.
Pokud A = C pak by mel konec d v kolecku byt v pripade DJ cca 8170 .
To shodou okolnosti pasuje i na spodni TL celeho toho 4koveho snadtrianglu.
Potvrzeni trianglu bude az jestli se +- 8200 dnes ci pocatkem pristiho tydne udrzi.

Pro markona:
Jak zobchodovat triangl? Najit si vhodny vstupni bod (DB, H&S, logr v kafi) do longu kolem 8170, SL tesne pod tu formaci (pripadne tesne pod b v kolecku nebo nekam kde by nebyl triangl vyvracen proste).
Potencial na PT je nekde u 9300 pro platny triangl. Celkem fair RRR, ne?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Moc zdravím všechny "elioťáky", na Finančníka jsem narazil cca. před půl druhým měsícem a teď se prokousávám teorií E. vln. Seriál o E. vlnách jsem si přečetl a asi už dál nepokračuje... Ale poté, co jsem se prokousal touto diskusí, jsem našel odkaz od jednoho vašeho kolegy na tuto stránku -

www.geocities.com/WallStreet/Exchange/9807/Charts/SP500-Articles/EWRules.htm

A chci se vás zeptat, jestli by to někdo neměl přeložené do češtiny? Sice anglicky "trochu" mluvím a nějakou tu větu si přeložim, ale ve většině se víceméně ztrácim...

Moc by mi to pomohlo, takže vám předem děkuji za odpověď.

Mnoho úspěchů

Karel

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...