Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

YM - Emini DJIA


1124fm

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 388
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 1 month later...
  • 3 týdny později...

ja se po par letech opet vratil k indexum a prvni mesic letosniho roku me docela nadchnul. nejvic se sice napakoval broker :) , ale ja se nastesti hned nespustil do minusu. obchodoval jsem prevazne mezi 19,30 - 21,30 , kazdy den to nebylo, presto jsem mel dostatek prilezitosti k zobchodovani. Uspesnost mam tesne pod 50% , takze obcas jsem se trefil, jen bych potreboval zapracovat na pomeru avg.win/avg.loss , at se to hne tim spravnym smerem. Mam hlavne rezervy v oblasti vybirani profitu, ale nejedna se o nic neresitelneho.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Nazdar dynosWCH
trejduji YM jako ty a na tvém screenu dnešní seance vidím zajímavou vychytávku SR zón v podobě pruhů větších než jedna cena.
NT toto nabízí ?
Na kurzu finančníka v roce 2012 jsem se dověděl že takovou fci podporuje zatím jen siera a s tím jsem žil až do dneška.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj, dneska nastala na YMku klasická situace z pohledu TA. Odražení od TL 240 min, 1-2-3H, a RHook. Přesně takové obchody z pohledu vyšších TF se mi líbí a anažím se na ně cílit. Ale je to o trpělivosti a být ve správnou chvíli u toho. Chce to mít druhý kontrakt s tím už se dá něco dělat. Good luck all.

27331

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Ahoj obchodníci, papertraduju YM už asi 4 měsíce. Vstupuju na základě 1-2-3 formace na 3 minutovém grafu. Problém je, že obchody nijak nefiltruju, zkrátka beru každý signál. Výsledky po finanční stránce nevypadají úplně špatně. Zatím jsem skončil každý měsíc v plusu ale problém je průměrný zisk na jeden obchod, který činí pouze 6 ticků. Když připočtu komise a 2 ticky skluz, tak mám průměrný zisk na obchod 15 USD, což je podle mě hodně málo. Rád bych se dostal tak na 35 - 40 USD po odečtení komise a skluzu. Jako možnost vylepšení mého systému, mě napadá začít využívat SR úrovně. K tomu mě inspirovalo hlavně tohle fórum, kde je hodně lidí používá. Za pomocí SR bych se chtěl naučit za prvé, držet se v obchodu déle a za druhé, vstupovat na místech s větší šancí na úspěch. Tím by se můj průměrný zisk na obchod mohl zase o něco přiblížit mojí požadované hodnotě :) Dnes sem si tedy zapnul 30 minutový graf a zakreslil SR úrovně. Nejprve jsem vyznačil včerejší high a low tlustou zelenou a červenou čarou. Potom jsem pokračoval dále SR patrnými z grafu. Ty jsem vyznačil šedými obdélníky. Poté jsem si všimnul ještě SR, u kterých jsem si nebyl jistý, jestli jsou platné a ty jsem vyznačil žlutými obdélníky. Oranžově jsem označil místa, kde trh na žluté SR vůbec nereagoval, a kvůli těmto místům jsem považoval SR za neplatné. (Vše zakresleno v přiloženém obrázku.) Chtěl bych poprosit někoho, kdo podle SR obchoduje, jestli jsem takto uvažoval dobře? Mám správně zakreslené šedé SR? Jsou žluté SR opravdu neplatné? Nevynechal jsem v rámci tohoto 30 minutového grafu ještě nějakou důležitou SR úroveň?

27744

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ja som to včera videl takto. Na SIMu. Trh YM, pod ním volume, pod ním RSI a pod ním Momentum. Ak sa trh dostane nad úroveň 70 a aspoň tri minúty tam zostane čakám, kým prekríži smerom dole hranicu 70 a ak sa tak stane čakám na prekríženie MOM smerom dole...potom vstup. Navyše tento obchod bol potvrdený aj DT. Suhlasíte alebo to nebol vhodný vstup ? Ďakujem za koment

27765

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...