Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

YM - Emini DJIA


1124fm

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 388
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
rád bych požádal o radu či vysvětlení.
Obchoduji běžně US indexy TF, NQ, ES bez problémů.
Nemohu se dostat na YM. Respektive, trh mi běží do konce řasového limitu (např. u tf 5 min mi trh běží do okamžiku, kdy mi vypršel čas 5 min a vše se zastaví na 0). Nelze nastavit příkazy. Můj broker je AMP. Kde mám hledat chybu?

Děkuji
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

detroit:

Zrejme ste si obaja nevšimli, že som to nebol ja, čo sa pýtal na parametre.

Reagoval som len na odpoveď. Ako správne píšeš, aj keby ich napísal, dotyčnému by boli s najväčšou pravdepodobnosťou nanič. Ale na to by predsa prišiel aj sám. Vedˇ si zoberme, že o EMA s parametrom 34 vedia prakticky všetci, ale koľkí skutočne na tom zarábajú? Veľmi málo ľudí ...

MNovak vlastne odpovedal na druhú (nevyslovenú) otázku, ktorá by mala následne prísť od autora otázky, a to:
"A prečo práve tieto parametre?" ...

Tiež som to myslel v dobrom.




Link to comment
Sdílet pomocí služby

vla55 Wrote:
-------------------------------------------------------
> detroit:
>
> Zrejme ste si obaja nevšimli, že som to nebol ja,
> čo sa pýtal na parametre.

Sorry, to jsem se samozrejme prehlidnul :) Bylo to mysleno pro uzivatele "m.hunter", potazmo vsem zacatecnikum co hledaji klic k uspechu v nastaveni indikatoru ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

aldanek Wrote:
-------------------------------------------------------
> zdravím
> začínám pozorovat flipy, na začátečníka mi přijde
> poměrně těžký vstupovat vlastně proti pohybu ceny
> ale třeba se na to dá zvyknout doufam.

Pri tech flipech si pockej na svicku ve smeru ve kterem chces vstupovat, to by ti melo po psychologicke strance trochu zvysit duveru v ten obchod ktery se chystas uskutecnit, a zaroven zvysit jeho pravdepodobnost (za cenu vyssiho SL). Samozrejme ta svice musi mit taky trochu slibny close, a ne knot proti smeru ve kterem chces jit, atd... to uz casem nakoukas :)

Jinak jestli ti do toho muzu trochu kecat tak se zbav RSI nebo CCI, stejne oboji ukazuje prakticky totez, takze nema cenu aby ti to zabiralo misto na monitoru a odvadelo pozornost od toho dulezitejsiho - kontext na grafu a chovani ceny. Idealne bych vyhodil oboje (CCI a RSI), ale na to budes muset asi prijit sam, ze to na flipy moc nehraje roli. (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...