Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

YM - Emini DJIA


1124fm

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 388
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

Ahoj přátelé, Protože chci ze začátku LIVE obchodovat YM, tak sem začnu dodávat mé obchody na PAPERU, sice budu o den zpožděný, ještě nemám otevřený účet, tak že data mám ze SIERRY. Snad to nikomu nebude vadit :-) Graf YM-2minuty, obchoduji odpolední seanci, od 19 hod. Obchuduju FinWin tredové i proti trendové patterny a ještě FinRevers, D/T,B, Flip. SL 30-60 PT 80-120 Snažím se obchodovat na HOD, LOD případně na významné S/R mám ještě otevřený další dva grafy korelujících trhů , jako potvrzovací. momentálně se snažím dělat jeden obchod denně, abych se neuklikal :D Tak jak jsem to viděl já 7.9.11

17059

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Zdravím všechny tradery. Poměrně dlouho pracuji na automatické strategii obchodované na trhu YM (mini Dow Jones) se stop lossem 13 pip tedy 65 dol. a profit targetem 100 pip tedy 500 dol. s výsledkem viz. obrázky. Jeví se to zajímavé po 30-ti denním výsledku tak po 90-ti denním i ročním. Stále je to velmi zajímavý výsledek. Navíc všechny parametry jsou zajímavé jak RRR, tak Drawdown, tak počet obchodů. Rád bych znal názor někoho kdo se tímto zabývá, protože sice se tím zabývám sám mnoho měsíců, ale nemám oponenta s kým to diskutovat, tak bych rád přivítal názor někoho kdo se také zabývá ATM strategií. Výměna názorů je předpokládám pro každého zajímavá. Možná jsem někde něco přehlédl co je důležité. Předem děkuji za vaše názory na tyto výsledky z back testu.

17921

17922

17923

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

georgebond:
ele na těch číslech mi něco smrdí, vypadá to až moc dobře, asi tam nejsou započítány komise ani slipy (to je ale hezký dvojsmysl). Chybí mi tam spousta informací a parametrů toho AOSu, tohle je spíš na osobní konzultaci, takhle toho moc nepořešíš.

Ještě něco, AOS s dlouhodobou úspěšností kolem (nebo dokonce pod) 30% bude psychologicky VELMI náročný. Tím, že naráz obchoduje mašina neodpadá psychologický stres, jen se transformuje na jiný stres :))). Nepřijemná série ztrát a velké drawdowny, to chce silné nervy a velká kapitálový polštář ... anebo velké množství AOSů co budou equity dost vyhlazovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ta úroveň už pro mě není platná, aby se na ní trh odrazil zpět nahoru. Trh cenu na této úrovni otestoval, ale následně jí razantně přestal respektovat a vytvořil LOD. Navíc je na podobné cenové hladině, kde byla hrana gapu, který je zavřen a to úroveň pozbývá pro mě platnost. Kdyby ta úroveň byla platná, tak z ohledem na RRR bych signál nebral za platný, RRR by bylo dost nevýhodné. Zatím nakoukávám takhle umisťovat PT, tady to zafungovalo fajn.

18793

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...