Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

YM - Emini DJIA


1124fm

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 388
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

sirfrog:
Až teraz som si všimol tvoj príspevok..

Medzičasom som pri mojich protitrendových vstupoch začal používať prelomenie swingu (pattern extremcross) a DT/DB (pattern 0/100). Úspešnosť a DD sa týmto podstatne vylepšili, počet obchodov výrazne klesol (z 223 na 96 za rok).

Prelomenie trendline som zatiaľ neskúsil, no je to dobrý nápad ktorý tak isto otestujem a uvidím ako celému systému pomôže.
Ďalej chcem urobiť pár backtestov na nižšom timeframe (pre pokoj v duši) a zistiť ako sa systému darí tam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

LiborH Napsal:
------------------
> YM obchoduji zatim jen kratce pouze intradenne.
> Ridim se prevazne 1-2-3 formacemi, rezistenci,
> supporty, trendlines.... Nic vic nepouzivam.
> Nejake zisky mam, ale jsou smesne. Sbiram hlavne
> zkusenosti s real money. Jsem rad, ze je tu nekdo
> dalsi kdo taky del YM.... Jedu pres MB trading,
> kontrakt za 2 dolary.

Zdravim,

mohl bych se zeptat na Vasi zkusenost s MB trading? ta cena zni lakave je to RoundTurn cena?

Diky
S pozdravem
Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,
můžete mi někdo pordit jak vyřešit otázku toho jak vystupovat z trhu? V lonském roce mi často dosahoval PT 450$
což se letos neděje...jak mám vyřešit to abych nepřeoptimalizoval vystupy? V loni mi to dle analýz vyšlo právě tech
450 ale letos je to o něčem jiném a já bohužel nevím jak to udělat tak abych "splynul" s trhy a nechtěl po nich nemožné....Zkoušel jsem nastavovat PT k SR ci EMA ci předchozí HOD či LOD ale nějak mi to prostě za první tři měsíce roku (až na únor10) prostě nevychází tak abych se na kontrakt alespň trochu přiblížil loňským výsledkům.

díky,roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Romario:

jestli se snažíte, abyste dosáhl podobných ZISKů jako loni, tak to asi uplně nejlepší nebude..výše profitu lze upravit position sizingem..důležitější jsou parametry systému (win%, rrr, dd, atd)...ale pokud se vám právě uplně zhroutily systémové parametry, pak byl systém asi více optimalizovaný na větší hladší trendy, vyšší volatilitu..tj. bude možná potřeba alespoň lehce upravit systém celkově..první bych stejně jako vy koukal na výstupy, ale pokud se nedaří to takto poladit, pak to bude chtít více popřemýšlet o tom, co systému sedí a co ne atd...

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 majkll,

děkuji za odpověd.
Mohu se váse zeptat jak přesně se stanoví win% a rrr? Nikde jsem to nenašel.
Lze win stanovit tak, že spočítám VŠECHNY ziskove obchody oproti ztrátovým, tzn. i ty, které neskončily na PT ale na základě OS v menším zisku i třeba pár ticků?
Lze RRR stanovit tak, že opět vezmu VŠECHNY ZISKOVÉ OBCHODY a tyto podělím ztátovými? Nebo musím vzít jen opravdu ty které skončily na PT a vynechat z toho i ty sice ziskové, ale nedotahnuté na PT?

Moc díky, Roman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

Tak jak jsem slíbil přikládám screen dnešní odpolední seance, tak jak jsem jí z obchodoval (paper) já. Zatím obchoduji Rh a pattern 2v. Obchod č.1: Rh Short Vstup:15:41:52 Cena: 10225 Výstup:14:47:07 Cena: 10202 Profit:110 Obchod č.2: Rh Short Vstup:16:08:29 Cena :10115 Výstup: 16:10:26 Cena: 10133 Ztráta: 95

13641

Link to comment
Sdílet pomocí služby

prudil:

postřehy k obchod u č.2)

přinejmenším hodně riskantní obchod:
1) pokud dobře počítám 5. Rh v řadě, což už je opravdu hodně ujetý trend na očekávání dalšího průrazu..
2) RH vytvořila extrémně dlouhá svíce..na 1min tf velikost 170 USD..čekat po takové svíci další rozumější pohyb daným směrem je zase hodně riskantní..
3) trh hodně daleko a hodně dlouho od EMA34..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Prudil,

pozerám na tvoje dnešné obchody a ak môžem tak môj laický názor je: prvý obchod OK (tu), druhý by som však nevzal a to z toho dôvodu, že v čase vstupu boli CCI už dosť v "extréme" a Vol taktiež. Osobne YM neobchodujem a vychádzam len z tvojho screenu, takže neviem ale v tom bode sa asi nachádza i nejaká S/R. Zaujímavejšia situácia na vstup bola skôr na RH (i 2V zároveň) v čase cca 15:52, krátko potom ako si vystúpil z prvého obchodu. Držím ti palce v ďalšom obchodovaní (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...