Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

dzink>> ja drzim a nevidim v tom zadny problem :) mam stopky nastavene, do trhu jsem vstoupil podle pravidel, takze nevidim zatim duvod system nedodrzet .....spise mi obcas starosti delaji vstupy prave v takovem obdobi nebo spise pri japonske session.... kuci jedni sikmooki me nekdy nachytaj, ale zas nekdy tu svoji menu pekne vyvezou me do profitu.... takze chce to jeste cit, ale pravdou je, ze pokud tam nevidim opravdu extrem, tak se snazim nevstupovat

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To Volf:
K testovani na jinych menovych parech jsem se sete nedostal.
HUH! 30% DD je straaaaaaaaaaasne moc, teda aspon na muj vkus... Uz jsem nekde na foru psal, ze hledam systemy s dobrym pomerem profit/DD je ale pravdou, ze by se do toho mela zahrnou jeste delka dat, na kterych se to testovalo.
Nicmene verim, ze kdyz si s tim este nak pohraju, tak ten DD pujde pod 10% a pak uz by to mohlo byt zajimavejsi...

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To BigBull:
držím palce, aby Tvoj systém uhral DD pod 10%. Ale nemyslím si, že 30% DD by muselo byť veľa. Veď keď si vezmeš risk na jeden obchod 2% (čo je všeobecne považované za vynikujúce číslo), tak Ti stačí "miniséria" piatich obchodov v strate (napr. poskakovanie ceny okolo tunelu) a máš podmienku "10% DD" splnenú. A takéto série nie sú ničím nezvyčajným.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hogy:
Jaka koli pozice drzena pres vikend NENI a ani nemuze byt pojistena SL, protoze pres vikend se neobchoduje a trh muze udelat gap pri otviracich cenach v nedeli vecer oproti patecnim "zavirackam"...
Drzeni pozice pres vikend je vzdy risk, nicmene skok vetsi nez 40 pips behem vikendu jsem nezaznamenal za posledni cca pulrok... Pokud cena protne SL, tak se obchod uzavira za oteviraci cenu v nedeli vecer...
Zalezi asi taky na brookerovi.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Dzink a BigBull:
chlapi, to ste ma ale vydesili :S!!! Úplne som zabudol na takúto alternatívu (gap cez víkend a preskočenie mojej stopky). Vídím, že vychytať aspoň časť múch v tradingu, dá ešte skutočne zabrať. Na deme mi to bolo jedno, ale teraz na live je to ďalšia vec, ktorú je potrebné zobrať do úvahy, aby som v pondelok neprišiel k prázdnemu sejfu :D
Dík za upozornenie. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To galant:
Myslim ze to s tim SL a gapem pres vikend nebude tak horky ;)
Riziko nezanedbatelne neni, nicmene, pokud obchodujes timefrime 4H a vetsi (mozna i 1H) lze ho zanedbat, protoze pruerny pohyb behem jedne svicky byva mnohem vetsi, nez gap pres vikend...

Jinak stranda je, ze tester na MT4 vikendy vubec neuvazuje a tak pri nakem vetsim gapu to propichne SL a uzavre se to za hodnotu SL...

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

BigBull:
podle mého názoru 4H tunel nejde otestovat mechanicky, protože to prostě není mechanický model. Vegas jasně píše, že když jsou MA8, MA55 a cena uvnitř rozpětí 50 pips, řídí se podle průrazů trendlines nebo S/R úrovní, a to prostě nijak mechanicky nenastavíš.
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

heh vikendovy gap.... pominu-li to, ze jsem ho doted nezazil :) coz stejne neni podstatne vzhledem k nevyspytatelnosti trhu :), rovnez jsem se z dat do minulosti nesetkal s nejakym podstatnym pohybe s ohledem na Vegasovy metody

ovsem druha strana mince je, ze neni broker jako broker a zalezi v jakem casovem pasmu pouziva grafy, protoze se najde par tech co neberou v potaz asijskou session z pozdniho nedelniho vecera respektive casneho pondelniho rana a tam jsem se obcas s gapy setkal

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...