Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

namodro: ten 4h tunel vypada taky slusne. Akorat si tam nejsem uplne jistej par vecma, jeste to bduu muset prozkoumat.
Podle me ten 1h tunel staci bohate na obchodovani, psychologie atd. Ma vyhodu, ze je tam vstup jednoznacnej. U 4h tunelu je to dost o dohadovani - zahnul MA nebo jeste ne? :) A rozdil 1 baru na vstupu mi na prvni pohled prisel docela citelnej.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink,
vzhledem k tomu, že jdeš po profitech na třech pozicích od nějakých cca 55 do 377 pips, je tam jeden pips naprosto zanedbatelný. Mně to dávalo nejlepší výsledky dokonce když jsem čekal až se MA8 ohne o 10 pips.. :) ve směru weekly trendu - ale to už je o nastavování SL - možná je lepší tam skákat hned a dávat menší stopky - tak dalece jsem to netestoval...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

posledni dny pekne svedci VWB, kdo nastoupil do EUR/JPY urcite neprohloupil :) a rovnez USD/CHF se pekne rozjel.... jenom skoda, ze jsem ho vcera neustal.... jinak zajimava situace se rovnez udalala na paru USD/JPY

ale jinak se taky pridam k otazce na S/R, jestli jste pouzivali indikator nebo vlastni kresleni

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V poslední době používám obojí pro srovnání. Ve VT je autopivot, kde jsou počítané S/R úrovně pro každý den - ale je to jako s těmi fibo čísly - občas to funguje, občas ne... :) A každopádně je dobré na několika timeframes (i daily a weekly) se podívat na případné možné zádrhely - pár silných přehlédnutých minulých S/R už se mi docela vymstilo...
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Namodro
Ve standardu VT jsou dva "autopivoty", ale pokud si najedeš do fóra VT, je jcih tam k stažení asi další deset...Zvláště dobré jsou ty od Bemaca, který kombinuje PP i s Fibo a dělí to i na S/R indikátory denní a týdenní, ať s Fibo nebo bez Fibo...Stačí si jen vybrat.. :)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

USD/CAD jsem neodhadl, respektive presne jak pises = moc male SL. Na tomto paru to nelita nikdy moc od tunelu, takze ted uz vim, ze na tento par volnejsi uzdicku. Ale vubec ho nezatracuji, kdyz se podivame na historii je videt, jak krasne pluje kolem tunelu a ty SWINGy jsou naprosto nadherne.

Jinak dneska vecer poslu update, v tomto case je zisk celkovy za pul mesice 500 pips

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...