Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dnesni den si myslim, ze opet vetsinu lidi prijemne naladil :)

vsechny pary sly dobrym smerem a doufam, ze jeste nejaky cas pujdou.... jedinou vadou na krase se pro mnel stal USD/CAD kde jsem to odnesl polovinou pozice, kterou jsem uzaviral aspon v nejakem plusu at radeji nezaplacu nad vydelkem, takze soucasny pohyb jsem absoloval jenom s polovinou, gratuluji tomu kdo vydrzel :)

diky dnesnim pohybum, se pomalu zacinaji vytvaret zajimave situace na parech EUR/USD a rovnez EUR/JPY

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pri svem vyctu jsem uplne zapomnel jeste na par EUR/GBP, ktery se pomalu splha k extremu

.... jinak dneska Vegas doplnil svuj VWB model o dalsi 2 pary, kterymi jsou EUR/CHF (doporucuje model 1) a GBP/JPY (doporucuje model 4) a vzdy dosahovani prvnich urovni..... nechal se rovnez slyset, ze planuje zacit obchodovat s timto systemem i dalsi futures trhy nez jenom sp500

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To gogo:
chce to naozaj ešte pár pipsov, aby to dosiahlo tretiu fibo (233) úroveň. Podľa mňa, na to dnes Euro má, ale v konečnom dôsledku bude treba počkať, či sa obráti, alebo bude pokračovať k ešte vyšším métam :). Dnes na daily podľa Vegasa určite ešte nedozrel čas na cestu na juh, aspoň čo sa Eur/USD týka. Ale každopádne treba zvýšiť pozornosť a sledovať tento pár.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím vím že nikdo moc nesleduje měnové páry s vysokými spready, protože pracuji během dne s dvouhodinovými grafy a je pravda že se snažim trochu sledovat i ostatní páry protože testuji vstupy které by fungovaly na všech párech za stejných podmínek , takže jsem si povšim že EUR/AUD na daily grafu šplhá někam mimo obrazovku, tak počkáme co z toho bude.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

momo,
to vis novacci musi tady nejdriv dostat zahul, jak na vojne, estli si ji stihnul..., tak po " lopate" : kdyz uz to mas v dokumentech tak di do vt a klikej: (cesky): vt navigator;nastroje;tvorba obch. syst.;import;import t.s.;(proklikej se tam kde to mas ulozene, v tvem pripade dokumenty, oznac vybrany file, kdyz je zip, prepis koncovku na vttrs nebo vtscr, estli si to neudelal predtim);otevrit(naskoci ti do vt okna tvorba obch...), hotovo, pak do grafu ho dostanes klasicky cez vt "pop out menu", ale to uz umis... (tu) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mensi postrehy k VWB..... porotoze dneska pri vseobecnem klidu, to vypada zajimave :)

zda se, ze se upekla prilezitost pro vstup long na USD/JPY.... uzavrel sem na tomto paru short pozici z minuleho tydne a uz jenom cekam, kdy mi to sezere prikaz buy

dalsi situace je na paru EUR/USD na short ....kde na 1h grafu videt peknou ressistanci a celkove EUR, zazilo minuly tyden posilovani

zajimava situace se udelala rovnez na paru EUR/GBP, kde uvazuji o short pozici

a taky diky znamymy skutecnostem na AUD/USD je prilezitost pro long ...doufam, ze vsechno dobre dopadne a hurikan nenapacha moc skod

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...