Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

Pro tuneláře:
na Vegasově majlu je k dispozici VWB III. Jen zběžně jsem si přečetl Vegasův příspěvek v diskuzi na Strategy Builder a jestli jsem to dobře pochopil, tak tentokrát to není přímo o tradingu, ale o tom co pak... Jak se dostat do klubu milionářů, jak si vydělané $$$ udržet a rozhojnit... atd. Osobně jsem si o to Vegasovi nepsal, takže jsem to nečetl a ani to zatím nemám v plánu - pouze podávám info jeho fandům...
Takže tady: www.forexfactory.com/forexforum/showthread.php?t=4573
Happy trading :)
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

diky krasnym vysledkum, se nam zacinaji pripravovat zajimave vstupy pro daily tunelare :).... urcite bych zbystril na parech

cable... dotkl se uz extremu, ale jeste bych vyckal na vyraznejsi potvrzeni, celkove to vypada na downtrend, takze to chce mnohem vice dynamiky smerem vzhuru

usd/jpy.... rovnez projel bez problemove prvni extrem, ale zda se me, ze posledni dobou, vzdy stoupal az na 233, takze urcite jeste, nemusel rict posledni slovo

usd/cad.... dle meho nazoru uz mu dosel dech, pote co sem dneska uzavrel 270pipsovou jizdu smerem vzhuru, ocekaval bych v pristim tydnu vcelku "bez problemovou" :) korekci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takze komentare k dnesnimu dni......

rovnez potvrzuji short na USD/CAD, zatim to vypada, ze zachvili budu posouvat SL uz to + pasma, takze trade bude kazdopadne plusovy

vstoupil jsem taky long na cable, po vytvoreni minima, pro dnesni den, cena se hnedka pekne vysvihla nahoru coz me presvedcilo v tom, ze aspon polovicni pozici otevru (a jiz mam SL v + pasmu), pokud se zitra potvrdi trend, jeste pridam

situace na USD/JPY, jeste chvili vyckat (prilozil bych taky obrazek, ale nemam tady momentalne, zadny graf. editor), ale myslim si, ze to jde videt castecne i na Gladerovych obrazkach.... vicemene cena na daily grafu vitvorila trojity vrchol + kdyz sleduji uz skoro 2 dny jak se vyviji na hodinovem grafu, tak prilis se ji nechce a je ted uzky range.... pokud cena rekneme prorazi dolu hranici 118.60 dam short s polovinou pozice a pri potvrzeni pridam

z jinych paru nejzajimavejsi situace se zacina delat na EUR/JPY, kde cena se pomalicku uz blizi k extremu :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dalsi prijemne prekvapeni v podani VWB :) ....nestacim se divit.... extremne vhodne pohyby poslednich par tydnu, ktere tomuhle pristupu opravdu sedi.... sice dneska zejmena na parech USD/CAD a USD/JPY to bylo opravdu u mne o fous na SL, ktere jsem posunul do + zony, ale ve vhodny okamzik trh vystrelil dobrym smerem :)....

na CABLU cena se dostala prez tunel a polovina pozice uklizena

obdobna situace nastala na USD/JPY

a posledni je zatim short na USD/CAD, ktery si to miri dolu rozvaznym krokem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím, protože zatím jedu daily tunel pouze zkušebně na demu a dosti mě přitahuje oproti stresu při denním obchodování ten klid že nemusím celý den hlídat monitor. Není náhodou dobrý signál na NZD/USD a co se týče NZD/JPY tam bych taky byl ve střehu. ALe jakožto začátečník si nechám poradit od zkušených. Dnešní den byl opravdu velmi dobrý, 3 miniloty a ostrém účtu a celkem 30 lotů na demu některé pozice již od večera takže dnešní den uzavírám se ziskem 160 dolarů na ostrém účtu a 18 tisíc na demo účtu, kde tedy ještě pár pozic je otevřených. Klidně bych to prohodil. takže víc takových dnů pro všechny. Jinak pokud mohu doporučit pro všechny co neumí sedět na rukou jako já a nic nedělat. 2 poče, na jednom demo na druhym ostrý , vynikající.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus> jenom kvituji.... me osobne docela zacal hodne vyhovovat, takovy ten kombinovany pristup pozicniho/intraday obchodovani.... dava mi to predevsim vetsi nadhled na trh a nenuniti se na neho plne soustredovat delsi dobu, kdy v prubehu dne, musim delat i jine veci, hmm zatim :) a vetsinou poradne se pak nedela nic a vedome se delaji chyby :)

pary NZD/USD a NZD/JPY bohuzel vubec nesleduji hlavne z duvodu, ktere tady psal Namodro, takze nechci moc strilet od boku

nomodro> VWB a 4hr metody, by se urcite mely vhodne doplnovat a hlavne na 4hr jde dobre cistit vstupy na VWB, sam se snazim to takhle delat ovsem porad jeste to nevydrzim a casto prepinam na kratsi timeframy :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tawa:
jak říkáš... :) Ono je fakt docela těžký ustát ty dlouhé timeframes... Zas na druhou stranu je to podstatně větší pohoda, než potit ruku na myši od rána do noci... (Nehledě k tomu, že to co jsem vydělal na těch dlouhých, má na těch krátkých tendenci se šeredně rychle rozkutálet.:) )

Ty Vegasovy jednotlivé metody se dají použít, dle mého názoru, jako vzájemné filtry - takový trochu Tripple screen. Jen se nesmí filtrovat moc, aby nějaké obchody vůbec zbyly...:D
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...