Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

glader
tohle nebylo na tunelu, ale na eur/usd otevřeno na neproražení R/S úrovní. Těch 648 je hrubého, ztrát bylo 465 pipsů
takže celkový profit je +183, chtěl jsem na tom jenom ukázat, že při pevném PT jsem mohl mít o 127 pipsů více.

Jinak testuji 1H na GBP/USD. Nedávno tady byla diskuze ohledně SL, že 25 pipsů je málo. Já dávám sl pouze 15 pipsů a PT na čislech fibo( né na úrovních, ale pt 55,88 atd.) Právě teď to vzalo druhý PT
:) Osobně si myslím, že v tomto systému ani tak nejde o to kde to otevřeš, ale o to že máš několikanásobně větší zisky než ztráty.
Otevírám vždy čtyři pozice, zatím jsem to otevřel 22x a i při nízké úspěšnosti 32% jsem +546 pips s expextanci 6,34.
Při SL 15 jsem zatím chytil max dawn 360 pips takže šest ztrát za sebou.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

dzink
Když se to hodně mele, tad dávám objednávky nad S/R a nebo čekám na zprávu a dávám objednávky na obě strany půl hodiny před 30 pipsů od aktuální ceny. Nedržím se přesně překřížení, jak už jsem psal to vysoké RRR musí fungovat i při jiném systému, když mě to vezme všechny PT tak mám zisk 520 pipsů,takže to pokreje hodně SL. Ideální je když se to otevře při zprávě, protože tam to rychle vylítne a necukne zpět na SL. Jinak při prvním PT ostatní pozice zajišťuji na +5, při druhé na +20 a u té poslední nemám zatím až tak pevný posun, ale tato pozice je většinou již otevřená více dnů, takže posouvám pod S/R

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tam uz to bude spise stylama vstupu, vyzaduje to hodne trpelivosti, dokud se to neupecne komplet ....ja postupem casu dochazim k nazoru, kaslat na nejakych 20 az 30 pipsu (ne-li vic) radsi snazit se pockat a usedet to.... coooz je dost problem :) ....dneska se to ale povedlo na paru USD/CHF kde mam shorta zajisteneho na +20 a uvidime kam to pujde dal

....jinak dalsi pozice podle VWB drzim uz skoro tyden short na USD/JPY zatim +300 a dneska jsem jeste dal long na EUR/JPY zatim se to mele kolem nuly :) uvidime

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink
Ja pri paper tradingu pouzivam SL 30, bohate to staci, nakupujem pri prerazeni tunelu, pretnutie 12 EMA neberiem do uvahy, lebo to zvycajne byva dost neskoro. Pouzvivam este indikator Juice, ktory mera silu trendu.
Za obdobie od 2.11.2005 - 25.2.2006 system bol v zisku 11 000 pips. Vystupujem na 55, 144 a 377 urovni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tawa
300 pips je na jedné pozici a nebo otevíráš více pozic?

dzink
SL 15 pips dávám protože když si vezmu první PT 55 a zajistím ostatní tři na +5 a vráti se to tak mám celkem 70 pipsů a to je více než potencionální ztráta 4x15=60 pipsů, při 25 by mě to už nevycházelo

matus
paper trading děláš od 2.11.2005 každodeně a nebo jsi to teď někdy zpětně projel na datech?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mám na cable ještě otevřené a zajištěné dvě pozice na long, ale protože dnes tento pár urazil již 176 pipsů a narazil na odpor 1,7550 tak asi nastane korekce, tak jsem šel jednu pozici short s PT na 1,7505 tak uvídim jak to dopadne, ideální by bylo odraz od 1,7505 a zítra pokračovat nahoru :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to alchymie, koukam zpatky na grafy a taky dochazim k nazoru, ze se vyplati dat malou stopku a klidne se nechat vyhodit, protoze kdyz to cukne zpet a mele se to, tak je cas pripravit dalsi vstupy nad/pod SR urovnema.
No, jeste me ceka chvile testovani a premysleni. Ale jsem prijemne prekvapeny. Nedaval jsem tomu moc sanci a chvili mi trvalo, nez jsem se tomu zacal aspon trochu venovat. Ten system neni nijak extra slozity, a pritom funguje.
K tem stopkam: na kazdem paru funguji trochu jinak. USD/CHF mi pripada ze je idealni - stopky se tam v pohode daji dat male (15-20 pips), a pritom kdyz se rozjede, tak svisti srovnatelne s cablem. Ten potrebuje podle me stopku trochu vetsi, ale zkusim taky tech 15-20 pipsu :) uvidime.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dzink
já to testuji pouze na GBP/USD, protože zatím nestíhám více párů, už jsem občas přemýšlel, že bych přibral do tunelu ještě jeden pár a určitě by to byl USD/CHF. Podle mě je třeba EUR/USD pro svoje malé denní rozpětí nepoužitelný, čím více pipsů za den pár průměrně udělá tak mám větší pravděpodobnost, že to dojede až k poslednímu PT

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jo na tom papíře se to vydělává, tam jsem taky už dávno milionář. :)
Na USD/CHF:
Byl jsem nějaký měsíc v 1H tunelu na EUR/USD, ale to prorážení mi přišlo sakra pozdě na vstup.
Vychází mi výrazně ziskovější 4H, SL tak těch 40, ale skoro mě to nevyhazuje. Vstup se 3 loty(na víc v reálu nebudu mít na účtě) hodně podle STO, dále MACD, PSAR a trend=MA-55, MA 8 jen tak nějak potvrzuje mé rozhodnutí-bude to delší, nebo budeme končit, ale hlavně sleduji "úsečky" tvary, vůbec jejich chování. Často nastupuji do opačného směru hned po "vyčerpání" trendu na tzv. "rozhodné úsečce"-to neumím popsat. Ale hlavně nechávám to běžet co nejdéle, 1 PT někdy i těch 34 (FIBO) 55, když jsem relativně blízko MA-55, většinou 70-100 a klidně až 144 a dál a dál. Jen to jde, znovu nastoupím zatím jen za zobchodovaný lot a ten nechám běžet do konce. Někdy, když jsem hodně přesvědčen o správném směru, posunu i SL, ale jen pokud jsem si na něj už v konkrétním obchodě vydělal.
Dnes na USD/CHF na demu 1 lot "zbaběle " zobchodovaný na 1 FIBO, ostatní 2 zajištěné asi na + 40. Moc tomu ale nevěřím, myslím, že se budeme vracet.
Vím, že to ještě hodně upravím, ještě pořád to není "ve voku".
Za všechny připomínky budu vděčen.
Láďa

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2standby> pokud tady byla rec o vhodnych parech pro tradovani, mozna bych se taky podival na EUR/JPY se me zda, ze tam to dokaze pekne nadelovat :) ikdyz posledni dobou je to asi celkove dost bida

2dzink> vegasuv pristup doplneny o prorazeni S/R je dobry napad si myslim :), docela premyslim to zkusit testovat s tim, ze daily model pouzivat pro hlavni orientaci a jednotlive S/R urovne se snazit odecitavat s kratsich grafu, urcite by tam slo jeste zkrouhnout pak velikost SL

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...