Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

Kdysi jsem zkousel model: v UT rano otevirat pozici na libre (dle nastoleneho trendu) s 100pipsovou reversni stopkou a v patek vecer zavirat........taky si tento model nevedl spatne, ale zrovna se nedarilo ach ta psychika :-).......... zatim to neumim naprogramovat (abych to zpetne testnul) a asi dlouho umet nebudu :-) placam se v tom jako ryba na suchu :-).....takze to sem davam jen jako napad......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

jde nejak aby mi zustala naimportovana data v MT4 ? vzdy po restartu MT4 nebo po nejake dobe zmizi :-)´a musim je znovu importovat..................neee zeby to bylo hafo prace :-) ale trosku zbytecne........ Jinak jsem testoval nocni seanci ......... zde jsou vysledky, za pul roku zpet profit faktor 2.4 a za delsi obdobi 2.04, ale zatim nevim jak to delate pri rocnim a delsim backtestu s letnim casem ? Ted mam u FXDD cas CET+1 a nevim jak je to se zmenou casu :-) Vim ze se hodne lidi brani nocni seanci, ale ja mel i na realu vetsi uspesnost v noci :-)

1670

Link to comment
Sdílet pomocí služby

U backtestu když testuju treba rok zpet, tak je lepsi to rozdelit na tesovani treba na obdobi zimni cas a letni cas nebo vsichni pocitate s tim ze broker meni taky cas stejne jako CET ? :-)

Dik za odpovedi a dik Volfe za Hanse, jeste se mi teda nepodarilo do toho dostat doho Vegase, ale to se snad casem poda(zatim je to pro mne peknej chaos, i manual k programovani je zatim pro mne v cinstine :-)) .
Tak zatim aspon zkousim backtesting bez Vegase a konecne zakladam ucet u Interbak k testovani

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak zkousim Interbank, ale mam zatim nevyreseny problem, kdyz spustim se stejnym nastavenim Hanse123 na backtestu u FXDD a Interbank, tak u Interbank nastavuje nesmyslne objednavky, cas mi ukazuje GMT, ale otevira pozice o 3 hodiny posunute. OK prenastavim Inputs, ale zase me prijde ze pak bere pasmo na objednavky i par hodin do budoucna :-)......
Setkal jste se s tim nekdo ? Dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dik Volfe, ale to je jasny :-)) ale neotevira to na cas spocitany............ to jeste nejak doladim, ale hlavni je ze to 4h pasmo bere jakoby se zdá i z budouciho grafu

A navic ted novi problem, pri spusteni MT4 Interbank Demo se totalne zaseka PC (jako u VTcka :-)) Je to i u realu ?
Nevite tedy nekdo o dobrem brokerovi s mikroloty a MT4 ?
Dik.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...