Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dzink>> ano, ciste ranni session vstupy v 9 hodin naseho casu na cablu...

a chci udelat test CCI ciste na vystupy s nastavenim na periodu 14 nebo lepe 20 na prislusnem timeframe (a se me zda, ze zrovna ty si tady na tohle daval tip s prekrocenim hranice 100)... doted jsem jenom srovnaval obchody, ktere skoncily v profitu vuci vystupu na CCI jestli nezafunguje lip, ale vsiml jsem si taky, ze obcas by nektere obchody skoncily v mirnem profitu a takhle byly na BE

doted to na mne pusobilo spise, jako pridavani dalsich filtru do jinak velmi jednoducheho systemu, ktery je schopen byt dlouhodobe ziskovy

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tawa: tak u toho CCI pozor. To je dobre pri kratsich breakoutech (treba pri zpravach), hans je celodenni system. Rano udela trh rekneme 60 pips na jih a okolo 11 se zacne pomalu stabilizovat. Pak ceka na USA (neni 10 vzdy, ale mam pocit, ze to je casty jev). V tuhle chvili by ti uz CCI 14 na 15min grafu dalo signal k vystupu. Ale zkus to testnout, jestli se ti do toho chce ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Demark trendline , FX Sniper ergodic CCI trigger (8,4 ,5, 4) , WCCI Patterns_hist, Nedávno som na základe odporúčania jedného skúseného tradera obmedzil indikátory, vylúčil som všetky MA a som spokojný. Hlavný trend určujem na 4 hod, obchodujem podľa 15 min, niekedy 5 min. Ak zle nastúpim, držím aj do tretieho dňa, skrátka dávam väčší dôraz na výstupy ako na vstupy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...