Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

Malcikk>> v dobe kdy sem tenhle system takhle optimalizoval... teprve jsem se s nim seznamoval, takze o nejake prakticke obchodovani neslo... jenom demo... nastaveni jsem odvodil od puvodnich testu a taky od nazoru, ktere byly napsany bud tady nebo na foru SBFX a jak sem psal ted si akorat sem tam udelam nejakou poznamku... btw. takze jsem ti prilis nepomohl :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Skusal niekto testovat Hansa123 na novych datach v MT4 (od 1999) ? Ja som skusal a vybielilo to ucet. Skusil som testnut aj na datach 2004-2006 a vysledky boli uplne ine ako mame doteraz na datach od alpari za toto obdobie. V 2004-2006 Hans prakticky nic nezarobil podla tohto testu. Ma niekto podobne vysledky? Alebo je chyba len u mna?

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maatej Napsal:
-------------------------------------------------------
> Skusal niekto testovat Hansa123 na novych datach v
> MT4 (od 1999) ? Ja som skusal a vybielilo to ucet.
> Skusil som testnut aj na datach 2004-2006 a
> vysledky boli uplne ine ako mame doteraz na datach
> od alpari za toto obdobie. V 2004-2006 Hans
> prakticky nic nezarobil podla tohto testu. Ma
> niekto podobne vysledky? Alebo je chyba len u
> mna?
>
> Maatej

mam naprosto stejne vysledky jako ty se vsemi verzemi Hanse123 (ktere jsem testoval back testem) ale prikladam to tomu ze jej neumim (spravne) nastavit (tim myslim hlavne casovy posun) ... testuji to na datech NF ... takze na tento zpusob jsem zanevrel a presel na jine - jistejsi - systemy ...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No ja nekaj nerozumim tomu proc se najednou spolehate na data ktere stahne MT? Kdyz si vemu napr IBFX ktere kdyz ma vypadek (nekdy trva i 10 a vic minut) tak neresi chybejici data tudiz co na tom chcete backtestovat?

Na Alpari datech se testuje vetsina systemu protoze maji vypovidajici kvalitu, takze se jich drzte a na tlacitko Download v MT zapomente drzte se stary postupu. Tot moje rada.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,
backtestuji upravenou verzi Hanse123 a mel bych dva dotazy. Testy provadim v MT4 od Alpari, kde jsou data dle CET casu. Zajimalo by me, zda zohlednuji i letni cas.
A s tim souvisi - Hans jede dle CET, ale obchoduje i podle letniho casu, nebo ne ? ... Vstupy o hodiny driv nebo dyl davaji nekdy dost rozdilne vysledky.
Vi to nekdo ? Predem dik.

Sinuhet

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...