Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

tawa

kazdej ma svoji modifikaci, ale na prvni strance toho fora je toto:


****************************************************
I don't use trailing stop but I change the SL as price run high or low.

For example:
My initial entry is Long 1.9800 with SL=1.9700.
Then price move high at 1.9850. So I will change my SL to 1.9750.(Exactly 100 pips below the high made.)

dollarpro
****************************************************

takze to spis posouva jak ho to napadne....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kurkapetr>> hmm z jeho zprav mi to prave vyznelo jako TrailSL, kdyz se udela nove high o 100 niz se posune SL atd. ale kdo vi :-)

Maatej>> pokud me pamet neklame tak upravy s ATR pouzival TR ve svych EA, byly tady uz i postovane jeho upravy a na SBFX je temer kazdy den o nich nejaka debata

btw. momentalne ma Hans docela pekny drawdown u mne, tohle obdobi mu prilis nesvedci

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:
Tak jsem dokoncil uplne supr trup skveleho hybrida hanse, ktery urcoval velikost range a stopek podle ATR a stejne tak i PT, dodelane trend filter a drzel se na uspesnosti na nejakych 64%, uplne suprovka, objednavky zadaval naprosto presne a za ctyri mesice jsem si ho poradne testnul na demu a predtim na datech z alpari... a v lendu jsem chtel jit na live. No a rikal jsem si - to by byl pech kdyby se mi pokazil notas, radsi si to vecer vsechno zazalohuju :)
Asi jsem s notasem nekde bouchnul a kdyz jsem prisel domu - nesel spustit, pokazil se hadr. Skoda tech statistik, EAcko napisu znova...
Hanse ted necham byt, jdu si hrat na petiminutove grafy :)

Hezky den a zalohujte! Tom :))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Maatej,

používam Hans123VM2. Na dlhodobý trend funguje perfektne, ale posledné dva týždne nesie veľmi zle. Aj keď som obmedzil objednávky na tie, ktoré idú do dlhodobého trendu podľa 4H grafu, nič nepomáha. Zrejme treba počkať na to, kým trend nadobudne zasa jasný smer. A potom bude o5 dobre. :O)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to all:
Sveho Hanse ted bohuzel nezverejnim, protoze jsem nemel udelane zalohy (jak neprozretelne haha :)) A momentalne se mi do nej nechce. Nevim proc, ale hledam jeste neco vice nez je Hans...
Muj Hans byl v podstate uplne to stejne, co se probiralo i na strategybuilderu... pridat trend, zkouset do toho prsknout ATR na nejakem timeframe, ktere urcuje velikost range a PT, cele to zoptimalizovat, zkusit nejake jine casy vstupu a vystupu a je to...

Jak postupne ziskavam zkusenosti, tak me to zacina tahat na mensi TF. Tak uvidime jaky obchodnik se ze me vyklube ;)

Hezky den preje Tom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...