Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

Hans to sice neni, no mozem povedat ze vykonnost ma slusnu len by to chcelo optimalne nastavenie stopky, limit a trailingstopu. Je to od nicka richnx77 pouzitelne na 5 min graf GBP/USD. Ak by sa niekomu podarilo najst neake najoptimalnejsie nastavenie, nemusi sa hanbit ho zverejnit :). Ja zatial pouzivam default t.j. 1 Hod/10min / 3/3 bez stopky limitu aj Trstpu...

2992

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...
  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nejako vlakno o breakoutoch zamrzlo. Neobjavil sa za tu dobu ziadny dobry breakoutovy system, alebo co sa deje?:)

To tom_czr

Hansa s ATR sa nepodarilo obnovit? Alebo riesis nieco lepsie?:)

To Finta

Ako to vyzera teraz s Hansom? Zacalo sa uz darit? Ides ho live? U koho? Ranne pasmo?
Vdaka.


Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Finta

December bol zrejme slabsi, ale v januari sa zasa zadarilo. Ja riesim len ranne pasmo. Pouzivas aj verzie s urcovanim PT a SL podla ATR?
Na trh do strany bude urcite nejake EA, len o tom este neviem:). Vtedy funguju dobre oscilatory, alebo ta finta s CCI, co je na tom praktickom videu najnovsie. Alebo vtedy najlepsie neobchodovat;).
Nech sa dari.

Maatej

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Daval jsem si chvilku pauzu a uz jsem tady zase. Prave delam toho Hanse, co jsem o nej prisel pri poruse notebooku. Jeste ze mam jakous takous pamet :))
Za par dni to bude slapat podle mych predstav. Drzte palce. Dam do toho asi zase ATR...
Znate nejaky slusny indikator, ktery prilis nelaguje a meri dobre silu trendu? Rad bych nejaky takovy zakomponoval do Hanse, ktery bude obchodovat, jen kdyz bude trend dostatecne silny... (premyslim o ADX - vyzkousim a uvidime)

Tom

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Tome, podle mě při "dostatečně silném trendu" už je dost pozdě na vstup! Když bude hans čekat na potvrzení silného trendu vstoupí za horší cenu, po x pip se ti sl posune na BE a bede zvýšená pravděpodobnost, že při první korekci ti to vypíchne BE. Co třeba porovnávat změnu Volume před a během breakoutu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to rhombic1:
zkusim a uvidim :) To volume je dobra myslenka. Musim se priznat, ze me pomalu prestava napadat co tam vylepsim. Leda ze bych udelal nejaky jiny AOS. Mam jeste par napadu abych diverzifikoval riziko. Udelam celkem asi tri systemy, kazdy bude postaven na jinou situaci v trhu. Jdu na to...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mame tady jeste nejake breakoutare? Nebo jsem sam?

Jsem momentalne s upravenym Hansem na na ProfitFactoru 1.91 Ale muj DD% je 15.84% (na datech od 17.6.2006) Na datech od 2004 se drzim na podobnych hodnotach. Za prosinec 2006 a leden 2007 jsou vysledky jeste lepsi.
Muj Hans pracuje pouze s posunem do BE. Uvazuji o zakomponovani trailing stopu na zaklade Standart Deviation. Hral si s tim uz nekdo?
Snizim si tak z dlouhodobeho hlediska prumerny zisk/lot(neuvazuji position sizing), ale pokud vyhladim equity, dovolim si vice riskovat a predpokladam, ze bych se tedy mohl s position sizingem dostat na vetsi dolarovy zisk. Je to predpoklad, takze to vyzkousim a uvidim zda se naplni :))

Hned je mi lepe, potrebuji se vykecat po dni, ve kterem jsem programoval ;) Takze ted jeste udelam nejakou zakladni kostru toho trailingSD a behem zitrka dodelam druhe EAcko na obchodovani dat. Jupííí.

Hezky vecer preje Tom :)

BTW Chtel jsem se zeptat, jestli nekdo z breakoutaru bude na minisetkani v Ostrave 3.2.2007 Premyslim ze bych tam zajel...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

:)) Mam radost, ze to trosku ozilo.

Zajimalo by me, jak se nam tady darilo od rekneme podzimu 2006 na Hansovi. Prikladam tedy jako prvni vysledky sveho Hanse od 17.10.2006 do 20.1.2007 (backtest na minutovych datech)
Pokud ma nekdo chvilku, urcite sem dejte svoje vysledky pro inspiraci - at vim jak si mam menit cile tykajici se vysledku EAcek :)

Hezky slunecny den preje Tom :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...