Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

Stanley
Vďaka za priblíženie. Keď tak pozerám popis dostupných systémov, tak vždy obsahujú celkom dobrý nápad s veľmi príťažlivými dopadmi, ďalej je obvykle nápad tak skomplikovaný, že sa nedá urobiť jednoznačný záver, či bol pôvodný nápad naozaj dobrý, alebo sa len vylepšoval zlý výsledok. :) Možno by stálo za pokus izolovane testovať tú popoludňajšiu seancu za rovnakých podmienok ako tú rannú. Nech sa darí.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

premnath:
Já jsem tu odpolední seanci prakticky otestoval, protože při optimalizaci hodnoty START1 začínám u 1hod a končím u 16hod. Zatím nikdy nevyšel lépe START po 10hod.
Přikládám výsledky(v pipsech) backtestu jednotlivých měsíců podle systému, který jsem popsal v mém předchozím příspěvku:

2007:
09..... +246
10..... +52
11..... -256
12..... +689

2008:
01..... +60
02..... +327
03..... +193
04..... +273
05..... +30
06..... +519 Celkem od září 2007= +2133 pips

Největší Drawdown jsem ještě nestihl spočítat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Zdravím,

break out systém mě zaujal, ale potřeboval bych poradit s jednou věcí....

*Určete High a Low od 06:00 – 10:00 CET pro EUR/USD a GBP/USD

*Určete High a Low od 10:00 – 14:00 CET pro EUR/USD a GBP/USD


V těchto dvou bodech nechápu význam časových úseků. Jako když se chystám obchodovat od dvou, tak mám určit high a low od 10:00 do 14:00 nebo mám nějak pracovat nejdříve s high a low určeného mezi 6:00 a 10:00 a pak nějak pokračovat s high a low určeného mezi 14:00 a 16:00. Nebo zkrátka kdykoliv začínám obchodovat tak zjistit high a low poslední čtyř hodin?

Prosím poraďte

Předem děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 2 týdny později...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Po dalším měsíci jsem tu opět a přikládám výsledek forward testu za měsíc říjen: -780 pips. Tenhle měsíc nebyl pro systém moc dobrý-vysoká volatilita díky finanční krizi a cena lítala sem tam, takže se hezky vymetaly SL. Podle optimalizace bylo pro říjen nejlepší pásmo proražení jediné hodinové úsečky(START 9hod, LENGTH 1), takže to byl masakr. Nicméně to zatím vypadá, že listopad celou tuto ztrátu vymaže. Tak uvidíme. Největší DD byl zatím cca 1100 pips.
Od začátku forward testu (1.7. 2008) je tedy systém ve ztrátě -518 pips.
Přehled:
07 2008...........-35 pips
08 2008...........-42 pips
09 2008.........+339 pips
10 2008..........-780 pips

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Stanley

ak by si chcel popri tomto teste vyskusat aj jeden diskrecny pristup, tak ti kludne poskytnem link. je to velmi prepracovany system a hlavne velmi nenarocny na cas. myslim ze jeho autor este nemal stratovy mesiac.

podla tychto reportov je zrejme ze system ma velke problemy, ale obdivujem tvoju vytrvalost.

www.trading-strategies.info/node/41

je mozne to obchodovat aj na 8H grafoch. to je prave jeho sila. cely obchodbny den ti v podstate trva 5M rano na analyzu. a potom len vybrat profit za 8 hodin. popripade dotiahnut stopku a nechat bezat dalsich 8 hodin

je to proste breakoutova klasika, ziadne hansneviemco. a vrtanie sa v kodoch a nastaveniach. proste klasika

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike:
Díky moc za tip. Jen musím sehnat někoho, kdo umí anglicky, aby mi to přeložil:-( Diskréčního přístupu se trošku bojím. Jsem spíš typ, co potřebuje jasná, striktní pravidla. Mohlo by to být zajímavé. Krátké TF mi z časových důvodů nevyhovují. Nejlepší by pro mne byl systém na denní grafy-večer před půlnocí analýza, zadat vstupy a jít od toho. Druhý den ráno či večer to zkontrolovat atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...